برنامه‌های تلویزیون در روز جمعه ۱۵ تیر

برنامه‌های تلویزیون در روز جمعه ۱۵ تیر

شبکه های سیما برای روز جمعه، ۱۵ تیر ماه و دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با طراحی و تغییرات ویژه در جداول پخش در پوشش گسترده و ارتباط مستقیم با مراکز رای گیری ویژه برنامه های زنده ای را به روی آنتن می برند.

به گزارش تیتر نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات سیما، دوربین های شبکه های سیما در تهران با استقرار در حسینیه امام خمینی (ره)، مصلی، مسجد امام حسین (ع) میدان امام حسین (ع)، مسجد قدس پیروزی، مسجد جامع ابوذر محلاتی، مسجد لرزاده میدان خراسان، حسینیه ارشاد، مسجد النبی (ص) نارمک، مسجد نظام مافی صادقیه، مسجد حضرت رسول (ص) نازی آباد، مسجد امام سجاد (ع) ورامین، امام زاده صالح (ع)، وزارت کشور، حرم عبدالعظیم (ع) شهر ری، استادیوم شیرودی، مسجد ارشاد شهر ری، بهشت زهرا (س)، مسجد بلال صدا و سیما، مسجد امام صادق (ع) صادقیه، مسجد جامع شهریار، بیمارستان خانواده و بیمارستان امام خمینی (ره) حضور مردم در دور دوم انتخابات را به تصویر می کشند.

برنامه های شبکه های سیما و حضور میدانی گروه های برنامه ساز در محل اخذ آراء به شرح زیر است:

شبکه یک سیما

شبکه یک سیما از آنتن زنده از ابتدایی ترین ساعات شروع انتخابات در کشور ساعت ۷ تصاویر و صحنه های حضور مردم را از برنامه «ایران عزیز» به تصویر می کشد.

این برنامه با حضور مجریان شبکه یک سیما از جمله مجید یراق بان، رحمان نظام السلامی، مهدی آقابیگی، پژمان کریمی، فرشته رضاپور، ندا ملکی و مریم قاسمی پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «ایران عزیز» در ساعت ۷ الی ۱۴، بعد از خبر ۱۴ تا ساعت ۲۱ و بعد از خبر ۲۱ تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

شبکه دو سیما

شبکه دو با برنامه «ایام» از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ به انعکاس حضور مردم در روز رای گیری به پوشش انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.

شبکه سه سیما

ویژه برنامه انتخابات «سلام بر ایران» شبکه سه از ساعت ۷ تا پایان رای گیری، ارتباط مستقیم با شعب اخذ رای گیری دارد. دوربین های شبکه سه با حضور در مسجد نظام مافی جنت آباد، مسجد النبی هفت حوض و بهشت زهرای تهران حضور مردم را در روز جمعه را روایت می کنند.

شبکه چهار سیما

ویژه برنامه انتخابات شبکه چهار به صورت زنده از ساعت ۸ تا ۲۲ با ارتباط مستقیم با مراکز رای گیری به انعکاس حضور مردم می پردازد.

شبکه نسیم

برنامه «نسیم آرا» به صورت زنده جمعه، ۱۵ تیر با انعکاس حضور مردم در انتخابات روی آنتن شبکه نسیم می رود. این برنامه با اجرای محمدرضا محبی و پرهام عمرانی از ساعت ۸ پخش می شود.

شبکه آموزش

شبکه آموزش هم روز جمعه همراه مخاطبان خواهد بود و صحنه‌های حضور مردم را از برنامه های «مثبت آموزش» و «دوربین هفت» به تصویر می‌کشد.

شبکه قرآن و معارف سیما

ویژه برنامه انتخاباتی «آرمان» از ساعت ۸  روز جمعه تا پایان رای گیری از پایگاه تلویزیونی شبکه قران و معارف سیما مستقر در امام زاده صالح (ع) تهران روی آنتن می رود.

شبکه تهران

برنامه زنده «پایتخت همدلی» در دو نوبت پنج شنبه، ۱۴ تیر ماه از ساعت ۲۱ شروع و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت. این برنامه به همت گروه اجتماعی به صورت زنده و مستقیم با اجرای جمعی از مجریان برنامه «سلام تهران» (صاحبه عظیمی، هومن ستوده، محمدرضا سلمانی) روی آنتن می رود.

«پایتخت همدلی» جمعه همزمان با آغاز برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۷ و ۳۰ صبح آغاز خواهد شد و تا پایان ساعت رای گیری حضور مردم در این رویداد ادامه دارد.

شبکه تهران سیما با استقرار دو پایگاه تلویزیونی در مسجد الرسول (ص) نازی آباد و مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر ری، حضور مردم تهران در پای صندوق های رای را به تصویر می کشد.

همچنین حضور خاله نرگس و عروسک های رنگین کمانی، اجرای گروه سرود، مسابقه و… بخش های کودکانه از دیگر بخش های ویژه برنامه «پایتخت همدلی» است که به روی آنتن خواهد رفت.

بخش دیگر برنامه «پایتخت همدلی» با اجرای علی ترابی از استودیو پخش شبکه تهران سیما روی آنتن می رود. در این قسمت ضمن گفتگو با میهمان های مختلف به صورت حضوری و تلفنی، در ارتباط زنده با عوامل برنامه «پایتخت همدلی»، فضای انتخاباتی استان و شهر تهران پخش می شود.

تیم گزارشی «در شهر» و «در استان» با حضور در شهرستان های استان تهران و محله های مختلف شهر تهران گزارش های ویژه ای از حضور مردم را در روز انتخابات به صورت زنده و مستقیم پخش می کنند.

شبکه افق

برنامه «آرمان ملت» از ساعت ۷ و ۳۰ تا ۲۴ به پوشش زنده انتخابات می پردازد. مجریان این برنامه آرام غفاریان، محمدرضا باقری، زهرا اعظمی و علیرضا مهرانفر با سه تیم اعزامی روی آنتن می رود.

شبکه سلامت

برنامه «مثبت سلامت» به صورت زنده ساعت ۹ و ۳۰ تا پایان رای گیری حضور مردم را در روز رای گیری از شبکه سلامت پوشش می دهد.

شبکه ورزش

شبکه ورزش هم با پخش زنده از ورزشگاه شیرودی با مخاطبان خود همراه است.

شبکه امید

برنامه «پای کار ایران» از ساعت ۹ تا ۲۳ به صورت زنده از شبکه امید پخش می شود.

شبکه جام جم

ویژه برنامه «انتخاب ایرانی» جمعه از ساعت ۷ صبح به وقت تهران پخش خواهد شد. این برنامه که با اجرای مازیار قاسمی گودرزی، شمیم علیزاده، مریم هدیه لو و میلاد شیران پخش می شود، میزبان معاونان و مدیران عالی رتبه وزارت امور خارجه خواهد بود.

گفتگوی زنده با سفرا و کنسولگری های ایران، برقراری ارتباط با حوزه‌ها و شعب اخذ رای در خارج از کشور، پخش پیام ها و نقطه نظرات انتخاباتی مهاجران ایرانی، پوشش تصویری از اقوام و اقلیت ها، نمایش حضور و حماسه آفرینی مردم استان ها و شهرهای مختلف در شعب اخذ رای، پخش نماهنگ، میان برنامه، اجرای موسیقی حماسی از جمله برنامه ریزی های این شبکه است.

انتهای پیام