سوال وزیر ورزش از رکابزن المپیکی: تا پایان خط می‌روی؟

سوال وزیر ورزش از رکابزن المپیکی: تا پایان خط می‌روی؟

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رکابزن المپیکی ایران رسیدن او به خط پایان مسابقه را جویا شد.

به گزارش تیتر نیوز، کیومرث هاشمی عصر دوشنبه برای دیدار با علی لبیب، دوچرخه‌سوار المپیکی ایران، به فدراسیون دوچرخه‌سواری در مجموعه ورزشی آزادی رفت. هاشمی در این دیدار شرایط علی لبیب را جویا شد و از او پرسید؟ انشاءالله تا پایان خط می‌روید؟ به هر حال باید رکوردی را ثبت کنید.

لبیب هم پاسخ داد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم‌. تمام سعی خودم را می‌کنم به نحو احسن مسابقه را تمام کنم و تاثیر مثبتی برای آینده دوچرخه‌سواری داشته باشم.

هاشمی درباره نیاز دوچرخه‌سواری به تجهیزات گفت: وزارت ورزش این رسالت و وظیفه را دارد به فدراسیون‌ها کمک کند که این اتفاق را رقم زده‌ام. امیدوارم با پیگیری فدراسیون‌ها هر چه زودتر تجهیزات در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد. البته آقای اسدی، رییس فدراسیون پیش‌خرید کرده است.

رییس فدراسیون در تکمیل صحبت‌های وزیر گفت:  ۱۰ دستگاه دوچرخه برای مرکز سنجش به همراه تجهیزات لازم برای المپیک علی لبیب خریداری کردیم و هشت دستگاه دوچرخه از طریق اسپانسر تهیه شده است.

 رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری همچنین گفت: نیاز به نوسازی تجهیزات بود که این امر میسر نمی‌شد مگر با کمک وزارت ورزش. در حیاتی‌ترین زمان مبلغ بسیار خوبی را به فدراسیون‌ها تزریق کردند. دوچرخه‌سواری به این مبلغ برای تهیه تجهیزات و حضور در مسابقات نیاز داشت.

انتهای پیام