فضای شهر کرمانشاه با نصب ۱۵۰۰ متر مربع بنر محرمی شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

فضای شهر کرمانشاه با نصب ۱۵۰۰ متر مربع بنر محرمی شده است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کامجو غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین از فضاسازی شهری به مناسبت ماه محرم و فرا رسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و شهدای کربلا با نصب یک هزار و ۵۰۰ مترمربع بنر در شهر کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: در مراسم عزای سید الشهدا معمولاً نقش اصلی با مردم است و شهرداری و سایر نهادها نقش یاری‌گری را بر عهده دارند.

وی افزود: هر ساله با فرا رسیدن ماه محرم، شهرداری کرمانشاه علاوه بر فضاسازی شهری، نسبت به اطلاع رسانی هیئت‌های مذهبی در سطح شهر حمایت ویژه‌ای دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: به همین مناسبت طراحی، چاپ و اکران بنرهای محرمی در دستور کار این سازمان و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه قرار گرفت و حال و هوای فضای عمومی شهر و تبلیغات محیطی متناسب با ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش مناسب‌سازی شده است.

غلامی با بیان اینکه هر کدام از مناطق هشت‌گانه شهرداری به صورت مجزا سطح منطقه خود را متناسب با این ایام آماده‌سازی کرده‌اند، افزود: نصب و اکران یک هزار و ۵۰۰ متر مربع بیلبورد و عرشه پُل‌های تبلیغاتی نیز توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به عنوان مجری تبلیغات محیطی و سازمان فرهنگی شهرداری انجام شده و مجموعه مدیریت شهری با نصب بنرهای محرمی در سطح شهر و اختصاص سازه‌های تبلیغاتی نسبت به گرامیداشت این ایام اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: محرم سال جاری برای اولین بار در شهر کرمانشاه و توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از فرا بیلبوردها در فضاسازی شهری استفاده شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: این سازمان به عنوان ۲ بازوی فضاسازی شهری شهرداری کرمانشاه همواره به مناسبت‌های ملی و مذهبی اقدام به فضاسازی تبلیغات محیطی شهری می‌کند.