نشست آسیب‌شناسی ادبیات داستانی امروز ایران برگزار می‌شود

نشست آسیب‌شناسی ادبیات داستانی امروز ایران برگزار می‌شود

موسسه فرهنگی و هنری راوی با مشارکت استادان و صاحب نظران نشست آسیب‌شناسی ادبیات داستانی امروز ایران را به مناسبت روز قلم برگزار می‌کند.

به گزارش تیتر نیوز، سید محمدحسین حسینی مدیر موسسه فرهنگی و هنری راوی و دبیر این نشست با بیان اینکه ادبیات داستانی امروز ایران در سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های مختلفی را پشت سر گذاشته و شناخت آسیب ها یک ضرورت است تصریح کرد: پاسخگوی به سوالاتی مثل: چرا مخاطب فارسی زبان از داستان ایرانی کمتر استقبال می‌کند؟، چرا ناشر از پذیرش داستان ایرانی سر باز می‌زند؟، چگونه به شکوفاتر شدن داستان ایرانی کمک کنیم و اینکه چطور داستان ایرانی می‌تواند پا از مرزها بیرون بگذارد؟. اینها سوالات اساسی و مهمی است که می‌تواند افق ادبیات داستانی ایران را روشن‌تر کند.

حسینی ادامه داد: این موسسه در ادامه برنامه ها و نشست های علمی و تحلیلی خود این نشست را روز پنج شنبه ۱۴ تیرماه همزمان با روز قلم با حضور استادان و نویسندگان و منتقدانی همچون: سعیده اسداللهی، مسعود بربر، پژند سلیمانی، سودابه فرضی‌پور و الهام فلاح و دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان به ادبیات داستانی در مجتمع فرهنگی زرگنده برگزار می‌کند.

براساس این گزارش این نشست از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مجتمع فرهنگی سینما زرگنده واقع در خیابان ظفر برگزار خواهد شد.

حضور در این نشست رایگان است، اما جهت هرچه بهتر برگزار شدن این میزگرد ثبت‌نام کنید.

انتهای پیام