نمایش سجاد افشاریان در اصفهان جه تعداد مخاطب داشت؟

نمایش سجاد افشاریان در اصفهان جه تعداد مخاطب داشت؟

نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی سجاد افشاریان که اخیرا در اصفهان روی صحنه رفته، در یک روز میزبان ۳ هزار تماشاگر بوده است.

به گزارش تیتر نیوز، این نمایش که در چند شهر گوناگون اجرا شده، به تازگی نیز در اصفهان روی صحنه رفته و طبق اعلام برگزار کنندگان با استقبال تماشاگران این شهر همراه شده است .

نمایش «بک تو بلک» طی۴روز و ۹ سانس اجرا در اصفهان میزبان ۹ هزار و ۶۳۰ مخاطب بوده که در سالن اصلی مجموعه سیتی سنتر اصفهان به تماشای آن نشسته‌اند .

سجاد افشاریان با تئاتر «بک تو بلک» از سال ۱۴۰۰ تاکنون در تهران و شهرهایی همچون شیراز ، رشت ، مشهد ، همدان و اصفهان روی صحنه رفته و با جذب بیش از ۲۰۰ هزار تماشاگر به عنوان پر مخاطب‌ترین تئاتر این سال‌های ایران به شمار می‌آید و به زودی در ادامه تور داخلی به شهرهای یزد ، کرمان و تبریز سفر خواهد کرد.

افشاریان که در تئاتر در زمینه‌های نمایشنامه‌نویسی ، بازیگری ، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فعال است، معتقد است : سفر و اجرای تئاتر در دیگر شهرها باعث ارتقای تعداد مخاطبان تئاتر ایران می‌شود، مخاطبانی که برای اولین بار به تماشای تئاتر می‌نشینند و تبدیل به ظرفیت مخاطبان پویای تئاتر ایران و دیگر شهرها می‌شوند و در ادامه به دیدن دیگر آثار تولید شده می‌روند. همچنین تور تئاتر «بک تو بلک» به شهرهای مختلف ایران باعث ایجاد تحول و انگیزه در خانواده فعال تئاتر دیگر شهرها شده و پس از آن شاهد تولیدات بیشتر و مهم‌تری در دیگر شهرهای ایران بوده‌ایم .

گفتنی است سجاد افشاریان در سال ۱۴۰۳ تهیه و حمایت از نمایش‌های گوناگونی را در کمپانی تئاتر جوانان ایران بر عهده داشته است.

او در این مدت نمایش‌هایی مانند «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه ، «بیرون پشت در» به کارگردانی پرهام خاکزاد ، «آن بُرد» به کارگردانی مشترک مهدی زندیه و آیدین تمبرچی ، «در انتظار گودو » کار امیر حسین جوانی، «پشیز» به کارگردانی علی ایزدی ، «تایتان» کار بابک محمودزاده را تهیه کرده است که همه آنها به جز نمایش پشیز که مرداد ماه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود با استقبال و تحسین مخاطبان تئاتر مواجه شده اند .

این کمپانی تا کنون تهیه‌کنندگی و حمایت بیش از ۸۰ نمایش را بر عهده داشته است که تمامی این آثار محصول کار گروه‌های خلاق و جوان تئاتر کشور بوده‌اند.

انتهای پیام