اجتماعیاخبار کسب و کار

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

انتخاب بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته

در جهان شرکت های دوربین مداربسته مختلفی وجود دارند که فقط تعدادی از آنها در زمینه نصب دوربین نیز فعالیت دارند. از این تعداد شرکت نیز تعداد محدودتری در کار خود موفق هستند و توانسته اند در این زمینه جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهند. اما ویژگی بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته چیست؟ شرکت های موفق در نصب دوربین مداربسته چگونه توانسته اند به این موقعیت دست یابند؟ با وجود تفاوت در نیازها و سلایق مردم در سراسر دنیا اما برخی از قوانین در کل جهان یکسان است. به عنوان مثال انجام کار با رعایت استانداردها، استفاده از قطعات و کالاهای با کیفیت، صداقت در مشاوره و ارائه توضیحات و… . در ادامه شما نحوه تشخیص بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته را می خوانید.

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

 تشخیص بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته

برای انجام هر کاری در صورتی که خارج از مهارت و تخصص ما باشد نیاز به یک مجری قابل اعتماد داریم. شرکت های نصاب دوربین مدار بسته در واقع مجریان پروژه های این حوزه محسوب می شوند. با ارائه 5 ویژگی شرکت های معتبر نصب دوربین مداربسته شما را در انتخاب همراهی می کنیم.

بعد از بررسی 5 مورد زیر می توانید شرکت قابل اعتمادی را برای اجرای پروژه های خود انتخاب کنید.

 • سنجش اعتبار شرکت مجری نصب دوربین مداربسته
 • بررسی رزومه شرکت نصب دوربین مداربسته
 • میزان دانش فنی شرکت نصب کننده دوربین های مداربسته
 • کیفیت و چگونگی سبد محصولات شرکت مجری نصب
 • نحوه ارائه خدمات پس از فروش مجری نصب دوربین مدار بسته

اعتبار سنجی شرکت نصب دوربین مداربسته

بعد از واگذاری پروژه و سپردن کار به یک شرکت، اولین انتظار مشتری متعهد بودن آن شرکت است. براساس توافق هایی که انجام شده مشتری منتظر تحویل کار با رعایت اصول و استاندارهاست. بندرت مشتریان به اعتبار شرکت طرف قرارداد اهمیت نمی دهند. با توجه به اینکه نصب دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی و امنیتی کار حساسی است در نتیجه اولین گام برای انتخاب شرکت نصب، بررسی اعتبار شرکت است. این موضوع با در نظر گرفتن مدت زمان فعالیت، سابقه حرفه ای مجموعه، تعداد پرسنل و نیروهای متخصص، محل دفتر شرکت، سایت و شماره تماس و… تا حدودی قابل تشخیص است.

با کمی تحقیق می توانید به صحت گفته ها، تبلیغات و وعده های شرکت پی ببرید. اما از چه مسیری این تحقیق ها به نتیجه خواهند رسید؟ بررسی سایت شرکت: آیا آن شرکت وبسایت رسمی و معتبری دارد یا خیر. البته این اواخر بسیاری از شرکت های نامعتبر نیز برای جلب مشتری اقدام به ایجاد سایت برای شرکت خود کرده اند. با این وجود باز هم می توانید با بررسی محتوای سایت شرکت نصب دوربین مداربسته به میزان اعتبار شرکت دست یابید. اغلب شرکت های معتبر کارنامه فعالیت و گواهی یا سرتیفیکیت های شرکت را برای معرفی بیشتر خود، به مشتریان ارائه می کنند.

بررسی رزومه و کارنامه شرکت مجری نصب دزدگیر اماکن

کارنامه شرکت همان پروژه هاییست که توسط این شرکت انجام شده است. با تماس با چند مشتری از بین آن لیست می توانید به صحت موضوع پی ببرید. حتی می توانید به مکان برخی از پروژه ها بروید و از کارفرمایان آن پروژه در ارتباط با چگونگی عملکرد شرکت نصب موردنظر تحقیق کنید. قطعاً با این نوع تحقیق به اطلاعات مفیدی در ارتباط با اعتبار و کیفیت کار شرکت نصب دزدگیر اماکن پی خواهید برد.

تخصص و دانش فنی گروه نصب دوربین مداربسته

بسیار مهم است شرکتی که برای نصب دوربین مداربسته انتخاب می کنید، تیمی متخصص و حرفه ای داشته باشد. در این حوزه، نوع و کیفیت محصول به کار رفته در کار یک سمت پروژه است و سمت دیگر کیفیت کار تیم نصب است. هر دو به یک میزان از اهمیت برخوردارند و هیچ کدام نمی تواند ضعف دیگری را بپوشاند. مطلع بودن از دانش روز دنیا در این صنعت نتایج عالی را به همراه دارد. شرکت نصب دوربین مداربسته ای که تیمی به روز با دانش بالا دارد می تواند طراحی بهتری از سیستم ارائه دهد. راه حل ها و محصولاتی که معرفی خواهد کرد به مراتب علمی تر و کاربردی تر هستند.

سبد محصولات شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

برند محصولاتی که از سمت شرکت به شما معرفی می شود جنبه کلاس و لاکچری بودن ندارد. بلکه شما با کمی دقت ملاحظه خواهید که آیا شرکت تنها به دنبال منافع مادی خود است و یا منافع مشتری را نیز در نظر می گیرد. استفاده از محصولات برندهای متفرقه و Noname به ظاهر ارزان تمام می شود اما اشکالاتی به همراه دارد که هزینه های گزاف در آینده را بوجود خواهد آورد. این نوع محصولات نمی توانند برای نصب سیستم های حفاظتی که با امنیت اماکن و افراد در ارتباط است مورد استفاده قرار گیرد.

شرکتی که محصولات فیک و متفرقه را ارائه می دهد احتمال این که در سایر بخش ها نیز استانداردها را رعایت نکند بسیار است. اگر شرکتی درخواست پیش فاکتور شما را با برندهای نامعتبر تنظیم کرده باشد به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست. از این شرکت مجدداً درخواست فاکتور با برندهای اصلی نکنید و شرکت دیگری را جستجو کنید.

آدرس شرکت فروش و نصب دوربین مداربسته

برای شناخت بیشتر از شرکت مجری نصب به آدرس شرکت بروید. معمولاً شرکت های معتبر در ساختمان های اداری و تجاری قرار دارند. بودن یک شرکت فروش و خدمات نصب سیستم های مداربسته در ساختمان های مسکونی چندان توجیه پذیر نیست. وضعیت مالک بودن دفتر شرکت را مورد بررسی قرار دهید. آیا شرکت در محلی که استقرار یافته است مستاجر است یا مالک. در صورت مستاجر بودن چه مدت زمانی در این مکان مستقر بوده است. اگر به تازگی در آنجا نقل مکان کرده اند نشانه بی اعتباری شرکت نیست اما چندان قابل اعتماد نیست. می توانید از محل قبلی شرکت تحقیق خود را تکمیل کنید.

امکان حضور در دفتر شرکت نصب دوربین مداربسته یکی از موضوعاتیست که باید مورد توجه باشد. چرا که هستند با نام شرکت اقدام به پذیرش پروژه هایی می کنند و بعد از دریافت مبالغی بدون ارائه هیچ گونه خدمات و محصول، ناپدید می شوند. چون تا کنون مشتری در دفتر نصب دوربین مداربسته حضور نداشته است، ناپدید شدن امریست که به سهولت ممکن می شود.

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

رزومه شرکت نصب دوربین مداربسته رصد ایمن آریا

شرکت فروش و نصب دوربین های مداربسته رصد ایمن آریا با سابقه درخشان در این زمینه و تیم حرفه ای خود طلایه دار فعالیت در حوزه دوربین مداربسته است. این شرکت با انجام پروژه های گوناگون در سراسر کشور و جلب رضایت مشتریان به این موفقیت نائل آمده است. اگر به پروژه های انجام شده توسط این شرکت سری بزنید به صحت این ادعا پی خواهید برد. تیم ما افتخار دارد با تیم کارشناسان و مهندسین متبحر در حوزه سیستم های مداربسته و شبکه هم چنان در ارائه خدمات مشتریان این حوزه بدرخشد.

شرکت نصب دوربین مدار بسته

شرکت نصب دوربین مداربسته شرکتی ست در زمره شرکت‌های خدماتی که به نصب دوربین مداربسته و سیستم‌های امنیتی فعالیت دارند. در این چند سال اخیر نام امنیت با نام دوربین مدار بسته گره خورده است. دوربین مدار بسته مهمترین تجهیزات تامین امنیت برای منازل مسکونی اماکن تجاری، موسسات آموزشی، فروشگاه ها، شرکت ها و… است. دوربین مدار بسته علاوه بر تامین امنیت، وظیفه نظارت بر کارکنان را نیز به نحو احسنت انجام داده است.

پیشنهاد به شما: برای اطلاع از نصب دوربین مدار بسته، قیمت و هزینه آن لطفا به مقاله نصب دوربین مداربسته مراجعه کنید.

تقریبا هیچ شرکت، موسسه، مدیر و کارفرمایی را پیدا نمی‌کنید که در این چند سال اخیر، به دنبال نصب دوربین مدار بسته برای محل کسب و فعالیت خود نبوده باشد. استفاده تنها از نیروی انسانی برای تامین امنیت محل تجاری، آنطور که باید و شاید نتیجه نمی‌دهد. به هر حال تجربه ثابت کرده است، استفاده همزمان از نیروی انسانی و دوربین مدار بسته بهترین راهکار برای تامین امنیت مکان تجاری است. دوربین مدار بسته امنیت بیشتری را برای مکان مورد نظر به همراه می‌آورد.

    توجه: وظفیه یک نصاب یا یک تیم نصب دوربین مدار بسته کار درست این است که با شناسایی درست نیاز مشتری، مناسب‌ترین سیستم دوربین مدار بسته را با قیمتی مناسب و با رعایت استاندارهای این حرفه انجام دهد.

در این نوشته قصد داریم تا با شرکت نصب دوربین مدار بسته بیشتر آشنا شویم و ویژگی‌های بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته را بررسی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته چه ویژگیهایی دارد؟ برای انتخاب یک شرکت خوب برای نصب دوربین باید به چه نکاتی توجه کنیم. ما نگرانی شما را در مورد انتخاب یک شرکت خوب درک می‌کنیم. چرا که انتخاب بهترین شرکت از میان صد ها شرکت فعال در این زمینه، کار بسیار سختی است. انتخاب نادرست آن می‌تواند هزینه‌های سنگینی را به شما تحمیل کند. اگر می‌خواهید با ویژگی‌های بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته آشنا شوید ما را همراهی کنید.

 • رزومه و سابقه کار خوبی داشته باشد: داشتن سابقه کار و انجام موفق پروژه‌هایی در گذشته قطعا یکی از ویژگی‌های خوب این شرکت‌ها هستند.
 • داشتن تیمی از افراد مجرب و کارآزموده: یکی از سرمایه‌های شرکت‌های موفق داشتن نیروی انسانی متهد و کار بلد است. این ویژگی برای شرکت نصب دوربین مداربسته هم صادق است.
 • به منافع مشتری احترام بگذارد:
 • مشاوره صحیح و مناسب: پیدا کردن نیاز مشتری و دادن مشاوره درست و مناسب که بیشترین بهره‌وری را برای مشتری ایجاد شود.
 • نصب درست و اصولی: کار نصب را استاندارد و اصولی انجام بدهند.
 • خدمات پس از نصب: در بعضی ار مواقع پیش می‌آید که ممکن است کارفرما بعد از نصب دوربین به مشکل برخورد کند و یا سیستم به درستی کار نکند. یکی از ویژگی‌های شرکت‌های خوب دادن خدمات پس از نصب مناسب است. یک شرکت خوب قطعا خدمات فروش و پس از فروش فوق العاده‌ای را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد.

پیشنهاد به شما: برای نحوه بازیابی رمز دوربین مداربسته لطفا به مقاله فراموشی روز دوربین مداربسته مراجعه کنید.

شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران

امنیت ۲۴ یک شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران زیاد است. این شرکت با داشتن تیمی از افراد توانمند یکی از بهترین شرکت‌ها در تهران است. امنیت ۲۴ با انجام پروژه‌های متعدد در تهران و نقاط مختلف ایران مناسب‌ترین سیستم دوربین مدار بسته را برای شما نصب می‌کند.

پیشنهاد به شما: جهت آگاهی از رمز پیش فرض هایک ویژن به مقاله پسورد دیفالت هایک ویژن مراجعه کنید.

کلام آخر:

از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم. در این مقاله از سایت مادر مورد شرکت نصب دوربین مدار بسته و ویژگی‌های یک شرکت خوب صحبت کردیم. اگر در این مورد سوال، پیشنهاد و یا مطلبی دارید که برای کاربران مفید است، خوشحال می‌شویم در قسمت نظرات آن را برای ما ارسال کنید.

بهترین شرکت نصاب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

خب در این مقاله قصد داریم که یه شرکت نصاب حرفه ای برای نصب انواع سیستم های امنیتی معرفی کنیم و ویژگی های یه شرکت نصاب عالی را برای شما مطرح کنیم که هنگام انتخاب نصاب دچار مشکل نشوید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چه شرکتی را انتخاب کنیم

خب مسلما شمایی که وارد این صفحه شدید دنبال یک شرکت نصب دوربین مداربسته و یا شرکت نصب دزدگیر اماکن میگردید و احتیاج به یه شرکت با افراد اصلح و کاربلد را دارید که بتوانید به راحتی به آنها اعتماد کنید زیرا هنگام نصب این دو مورد بدلیل مسائل امنیتی کمی حساسیت بالاتری را دارند و هر شرکت و یا فردی قابلیت نصب دوربین مداربسته و یا نصب دزدگیر اماکن را ندارد

رزومه شرکت نصاب دوربین مداربسته

خب شرکت ما کار خود را در زمینه نصب و فروش تمامی سیستم های امنیتی ، حفاظتی و نظارتی آغاز نمود و کار خود را در زمینه نصاب تمامی پروژه ای دولتی ، شرکتی ، فروشگاهی و خانگی پیش برده از کجا متوجه بشیم یک شرکت نصاب حرفه ای و کار بلد است خب شما در زمینه تشخیص یک شرکت نصاب کار زیاد سختی ندارید و همینکه به رزومه پروژه های انجام شده این شرکت نگاهی بیندازید و از طریقه نمونه کار های آنها را مشاهده فرمایید به راحتی میتوانید در مورد یک شرکت نصاب تصمیم گیری فرمایید

تشخیص شرکت حرفه ای و کاربلد

خب شما میتوانید به راحتی این مسئله را حل نمایید فقط کافیست به هر شرکت نصابی که میخواهید کار کنید ابتدا رزمه و گالری نمونه کارهای آنها را مشاهده فرمایید و میتوانید به راحتی یک شرکت نصاب دوربین مداربسته و یا شرکت نصاب دزدگیر اماکن را تشخیص دهید

نکته: بعضی از شرکت ها در گالری و رزومه خود فقط چند عکس از نمای ساختمانی که در آن کار کرده اند را میگذارند و عملا از نحوه کار و اجرا چیزی پخش نمیکنند , مراقب اینجو مسائل باشید و گمراه نشوید

چرا باید با شرکت نصاب سیستم های امنیتی کار کنیم

خب این مسئله را سعی میکنیم بسیار راحت بیان کنیم زیرا برای بیشتر شما جای سوال است

این مسئله زوایای پنهان و آشکار بسیاری دارد که مهمترین های آنها را برای شما بازگو میکنیم

1- شما وقتی با یک شرکت نصاب سیستم های امنیتی کار میکنید مطمئن هستید که این شرکت در جایی ثبت شده و دارای جا و مکان مشخص و ثابت است و میتوان در صورت بروز هر گونه مشکل به دفتر آن مراجعه نمود

2- یک شرکت دارای تیم مخصوص است و تمامی کارها توسط افراد حرفه ای بخش خود انجام میگیرد و همه این کارها توسط یک فرد نصاب سیار انجام نمیشود

3- هنگامی که شما نمایند و یا واسطه برای انجام امور نصبی شده اید و باید به افرادی گزارش کار بدهید ، شما برای ارائه گزارش نصب مشکلی ندارید و سربلند هستید زیرا با شرکت کار کرده اید و مطمئن هستید از نظر کار و قیمت بهتر از نصاب سیار است

4- تمامی قیمت های ارائه شده شرکت از قیمت نصابان سیار کمتر است و بسیاری بر این باورند که شرکت نصاب دوربین مداربسته و یا شرکت نصاب دزدگیر اماکنی که میخواهند با ایشان کار کنند ، قیمت هایشان خیلی زیاد است

5- همانطور که گفته شد شرکت نصب دارای ثبت ، دارای تیم ، دارای قیمت مصوب و پایین ، دارای قوانین ، متعهد ، و شماره تلفن معتبر ، مکان ثابت است و هیچ گاه شما دچار مشکل نخواهید شد

برای مثال : پروژه ای با ما تماس گرفت و درخواست نصاب داشت و بعد از صحبت با ایشان متوجه شدیم که نصاب قبلی برای انجام پروژه مبلغی بعنوان پیش پرداخت از مشتری دریافت کرده بود بعنوان بیعانه برای خرید تجهیزات اما بعد از چند روز بدقولی گوشی خود را خاموش نموده بود و این مشتری اذیت بسیار شدیدی شده بود