عمومیاخبار کسب و کار

مولتی استایل چیست؟؟؟+اهمیت و خواص مولتی استایل

استفاده از ورق مولتی استایل به تازگی رواج زیادی یافته است. از این ورق ها در دکوراسیون داخلی، ساخت تابلوهای مختلف از جمله تابلوهای تبلیغاتی روشنایی، هدایای مختلف و… مورد استفاده قرار می گردد.  مولتی استایل از مواد ABS تولید می شود و در انواع ورق مولتی استایل طلایی، ورق مولتی استایل نقره ای، مولتی استایل طلایی براق، مولتی استایل طلایی خشدار و… تولید و استفاده می شود.

ورق مولتی استایل ایرانی در 2 نوع خش دار یا آینه ای تولید می گردد. محصولات مولتی استایل بسیار انعطاف پذیر هستند و در کاربردهای مختلفی دارند.  قیمت ورق های مولتی استایل نسبت به ورق های پلکسی مناسب تر است. نام لاتین ورق مولتی استایل  ABS Multi Style Sheet می باشد.

مولتی استایل چیست؟؟؟+اهمیت و خواص مولتی استایل

کاربرد مولتی استایل

عموما این ورق ها در دکوراسیون داخلی و تزئینات استفاده می شود اما به طور کل می توان گفت که امروزه ورق مولتی استایل در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

1- ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی

2- طراحی انواع پلاک ها و تابلو

3- جعبه های فلزی که به گیفت باکس معروف هستند

4- طراحی سقف و آشپزخانه

5- استفاده به عنوان روکش تزئینی در دکوراسیون داخلی

6- لوح تقدیر و تندیس

ورق های مولتی استایل چه مزایایی دارند؟

مزایای این ورق ها باعث شده تا کاربردهای زیادی داشته باشند. مهمترین مزیت های ورق های مولتی استایل عبارتند از:

  • سطح چسبندگی این ورق ها بسیار قوی است . هم چنین می توان با چب های مخصوص این ورق ها را چسباند.
  • وزن این ورق ها کم است.
  • انعطاف پذیری بالا از ویژگی های مفید ورق های مولتی استایل است.
  • حمل و نقل و جا به جایی این ورق ها آسان است. این ورق ها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد و می توان برای کاربردهای مختلف از آن ها استفاده کرد.
  • برش و نصب ورق های مولتی استایل بسیار آسان است.
  • این ورق ها قابلیت حک و برش دارد و به همین دلیل برای ساخت تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آن ها استفاده می شود.

لازم به ذکر است که از انواع ورق های مولتی استایل در مکان هایی که در معرض تابش نور خورشید یا در تماس با آب هستند، نباید استفاده کنید.

ابعاد ورق های مولتی استایل چگونه است؟

ورق های مولتی استایل معمولا در ابعاد   ۶۰*۱۲۰ سانتی متر موجود می باشد. ضخامت این ورق ها می تواند متفاوت باشد و معمولا یک میلی متر است. ورق های مولتی استایل در انواع طلایی، نقره ای، خش دار، آینه ای و… می باشد. ورق های مولتی استایل ی تواند ساده یا چسب دار باشد که بسته به کاربرد باید نوع مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

خلاقیت در استفاده از مولتی استایل، طراحی داخلی را دگرگون می کند:

متریالی که عموما در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد می بایست خواص مکانیکی منحصر به فردی داشته باشد. همچنین یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های مورد توجه، ظاهر خاص آن می باشد. توجه به خواص ظاهری یک متریال و نوع انطباق پذیری با اجزای دیگر در یک مجموعه نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت.

ورق های مولتی استایل از انعطاف پذیری خوبی برخوردارند که این عامل توجه بسیاری از طراحان را به خود جلب می نماید. و اصلی ترین علت این اقبال نیز ظاهر متنوع آن ها می باشد. طرح ها و رنگ های گوناگونی از مولتی استایل ارائه شده است و این طیف رنگی روز به روز گستره تر می شود.

برای خرید و استعلام قیمت در سایت :

www.iranpelaxy.ir
و شماره 09124112104
02136615610
تماس حاصل فرمایید.