اخبار کسب و کارعمومی

چگونه QR Code را در تیک تاک پیدا کنیم؟

آموزش جستجو افراد در تیک تاک

تیک‌تاک (به انگلیسی: TikTok) یک رسانه اجتماعی چینی است که از طریق سیستم‌عامل‌های آی‌آواس و اندروید قابل دسترس است. تیک‌تاک در آغاز با عنوان دوئین (به چینی: 抖音) در سپتامبر ۲۰۱۶ در چین عرضه شد و عرضه آن برای خارج از چین، با عنوان تیک‌تاک و در سال ۲۰۱۷ صورت گرفت. تیک‌تاک به کاربران اجازه می‌دهد که موزیک‌ویدئوهای بسیار کوتاه ۳ تا ۶۰ ثانیه‌ای بسازند و امکان خرید فالوور همانند Buy twitter followers وجود دارد.

این اپلیکیشن با خرید و تغییر برند اپلیکیشن آمریکایی موزیکال لی در کشورهای غربی آغاز به کار کرد. در سال ۲۰۲۰ نگرانی از تهدید امنیت ملی آمریکا و قرارگرفتن اطلاعات مردم آمریکا در دست دولت کمونیست چین باعث شد که دولت فدرال ایالات متحده آمریکا تهدید به بستن آن در محدوده خاک خود کند. با این حال گفتگوهایی از سوی شرکت آمریکایی مایکروسافت با طرف چینی آغاز شد تا بخشی از آن توسط طرف آمریکایی خریداری و بدین نحو از امنیت داده‌های کاربران اطمینان حاصل شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید شخصی را در تیک تاک پیدا کنید. ? در این زمان شاید از خودتان پرسیده باشید چگونه در برنامه تیک تاک جستجو کنیم؟ در این مطلب به آموزش جستجو افراد در تیک تاک میپردازیم.

چگونه QR Code را در تیک تاک پیدا کنیم؟

جستجوی آیدی و فرد تیک تاک

How to Find Friends on TikTok

تیک تاک یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که کاربران زیادی دارد. کاربران این برنامه میتوانند ویدیو بسازند و در پروفایل شخصی خود منتشر کنند. همچنین شما میتوانید پروفایل دوستان خود را در تیک تاک پیدا و ویدیو آن ها را تماشا کنید. راه های مختلفی برای پیدا کردن دوستان خود در تیک تاک وجود دارد که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم.

چگونه در تیک تاک سرچ کنیم؟ با استفاده از نام کاربری

برای پیدا کردن دوستان خود در تیک تاک با استفاده از ایدی تیک تاک ابتدا برنامه را در گوشی خود باز کنید. اگر تیک تاک را در گوشی خود پیدا نمیکنید میتوانید در قسمت جست جو گوشی خود Tik Tok را تایپ کنید و روی نتیجه آن ضربه بزنید تا Tik Tok باز شود. اگر در وارد شدن و یا لاگین شدن در برنامه با مشکل مواجه هستید میتوانید مطلب را برای رفع مشکل خود بخوانید. بعد باز شدن برنامه Tik Tok روی آیکن ذره بین در پایین صفحه سمت چپ ضربه بزنید تا قسمت جست جو برای شما باز شود.

 روی قسمت جست جو ضربه بزنید و Username فرد مورد نظر را وارد کنید. با وارد کردن Username برنامه تیک تاک افرادی را که نام کاربری مشابه با نام کاربری وارد شده را دارند نشان میدهد. اگر نمیتوانید از قسمت جست جو تیک تاک استفاده کنید میتوانید برای رفع مشکل سرچ در تیک تاک برنامه را یک بار ببندید و مجددا وارد برنامه شوید.

 نام فرد مورد نظر را پیدا کنید و روی گزینه قرمز رنگ Follow کنار نام آن ضربه بزنید تا فرد مورد نظر را دنبال کنید. اگر میخواهید ابتدا قبل از Follow کردن پروفایل شخص مورد نظر را ببینید میتوانید روی نام آن ضربه بزنید. بعد از باز شدن و دیدن پروفایل میتوانید گزینه Follow را انتخاب کنید.

 آموزش جستجو در تیک تاک توسط QR Code

ابتدا مانند روش قبل برنامه تیک تاک را روی گوشی خود باز کنید. بعد از باز کردن برنامه تیک تاک روی آیکن ذره بین در پایین صفحه سمت چپ ضربه بزنید تا قسمت جست جو تیک تاک برای شما باز شود. بعد از باز شدن قسمت جست جو در کنار آن روی مربعی که از وسط آن یک خط رد شده است ضربه بزنید. این گزینه برای اسکن QR Code است.

 حالا کافیست QR Code شخص مورد نظر را اسکن کنید. دوست شما میتواند QR Code خود را در Settings تیک تاک و در قسمت My QR code مشاهده کند.

 بعد از اسکن QR Code، تیک تاک پروفایل شخص را پیدا و به شما نشان میدهد. برای دنبال کردن شخص در تیک تاک روی Follow ضربه بزنید.

 پیدا کردن دوستان خود در تیک تاک از طریق مخاطبین گوشی

یکی دیگر از راه های پیدا کردن دوستان خود در تیک تاک مخاطبین گوشی است. مجددا وارد برنامه تیک تاک شوید. در صفحه اصلی تیک تاک روی گزینه Me که در پایین گوشه سمت راست صفحه است ضربه بزنید. انتخاب این گزینه پروفایل شما را باز میکند.

 روی آیکن + در بالای صفحه سمت چپ پروفایل خود ضربه بزنید.

 از بین گزینه ها، گزینه Find Contacts را انتخاب کنید. بعد از انتخاب Find Contacts لیست مخاطبین شما نمایش داده میشود. شما به راحتی میتوانید شخص مورد نظر را از بین مخاطبین خود پیدا کنید.

 در صورتی که اولین بار روی این گزینه از برنامه تیک تاک بزنید یک کادر به شما نمایش داده میشود. این کادر اجازه دسترسی تیک تاک به مخاطبین شما را میخواهد. برای دسترسی دادن به تیک تاک روی Allow ضربه بزنید.

در آخر بعد از اجازه دادن به تیک تاک میتوانید روی گزینه قرمز رنگ Follow ضربه بزنید.

 جستجو در تیک تاک از طریق Facebook

آخرین راهی که شما میتوانید به وسیله آن دوستان خود در تیک تاک پیدا کنید از طریق Facebook است. برنامه تیک تاک را باز کنید روی آیکن Me در پایین صفحه و بعد از آن روی + ضربه بزنید. در این مرحله شما باید از گزینه های باز شده Find Facebook Friends را انتخاب کنید.

 وارد حساب کاربری خود در فیسبوک شوید. اگر تیک تاک اجازه دسترسی به فیسبوک را خواست روی Allow ضربه بزنید تا به تیک تاک دسترسی بدهید. با این کار برنامه تیک تاک دوستان فیسبوک شما را بررسی میکند و کسانی را که تیک تاک دارند به شما نشان میدهد.

از بین مخاطبین نشان داده شده مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید و روی Follow کنار نام آن ضربه بزنید. همچنین با ضربه روی نام مخاطب نیز میتوانید پروفایل مخاطب را بررسی کنید.

 پیدا کردن دوستان و افراد از طریق نام کاربری

Tok Tok را در گوشی اندرویدی خود باز کنید. نماد Tik Tok مانند یک نت موسیقی سفید با همپوشانی قرمز و سبز به نظر می رسد. می توانید آن را در صفحه اصلی یا در فهرست برنامه ها پیدا کنید.

اموزش پیدا کردن دوستان در تیک تاک / how to find friends in tiktok

بر روی نماد با نماد ذره بین در پایین سمت چپ ضربه بزنید. با این کار صفحه جستجو در صفحه جدید باز می شود.

اموزش پیدا کردن دوستان در تیک تاک / how to find friends in tiktok

روی نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید. قسمت جستجو ” جستجوی کاربران ، صداها و هشتگ ها را میتوانید بجورید با ضربه زدن روی ان به شما امکان می دهد یک نام کاربری را برای جستجو وارد کنید.

اموزش پیدا کردن دوستان در تیک تاک توسط نوار جستجو

نام کاربری دوست خود را در نوار جستجو تایپ کنید. پیشنهادات اسامی کاربران مطابق با تایپ را مشاهده خواهید کرد.
اطمینان حاصل کنید که در برگه کاربران در صفحه جستجو هستید. اگر در برگه Sounds یا Hashtags هستید ، روی کاربر در سمت چپ بالا ضربه بزنید تا پیشنهادات کاربر را ببینید.

یافتن کاربران در شبکه اجتماعی تیک تاک

روی دکمه Follow در کنار نام دوستتان ضربه بزنید. این یک دکمه قرمز در سمت راست صفحه شما است. بلافاصله کاربر انتخاب شده را دنبال می کند.

اگر می خواهید ابتدا مشخصات دوست خود را مشاهده کنید ، در نتایج جستجو روی نام آنها کلیک کنید. با این کار ، profile آنها باز می شود.

پیدا کردن  افراد وفالو از طریق کد QR

Tok Tok را در دستگاه خود باز کنید. نماد Tik Tok مانند یک نت موسیقی سفید با همپوشانی قرمز و سبز به نظر می رسد. می توانید آن را در صفحه اصلی یا در فهرست برنامه ها پیدا کنید.

بر روی نماد با عنوان ذره بین در پایین سمت چپ ضربه بزنید. با این کار صفحه جستجو در صفحه جدید باز می شود.

منابع :

socialboosting.com

blog.hootsuite.com