استان ها

?? ارائه خدمات درمانی و عمرانی توسط گروه های جهادی به مددجویان چاه دادخدا

ارائه خدمات درمانی و عمرانی توسط گروه های جهادی به مددجویان چاه دادخدا

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از ارائه خدمات درمانی و عمرانی رایگان توسط گروه‌های جهادی به مددجویان و محرومان بخش چاه دادخدا از توابع شهرستان قلعه گنج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز؛ ناصر عسکری‌نژاد در سفر به بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج در حاشیه بازدید از روند خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی درمانی منادیان صلح و عمرانی فانوس جنوب ضمن تقدیر از همراهی و همکاری خوب گروه‌های جهادی با این نهاد در خدمت‌رسانی به مددجویان و محرومان گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی، گروه جهادی درمانی منادیان صلح شامل کادر درمان از اقصی نقاط کشور است که به مدت پنج روز در منطقه محروم چاه دادخدا حضور یافته و در حال ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان و محرومان این منطقه هستند.

وی بیان کرد: با توجه به بعد مسافت و مشکلات عدیده‌ای که مردم منطقه چاه دادخدا دارند به دنبال این هستیم ظرفیت های اینچنینی از جمله گروه های جهادی را در این منطقه به خصوص در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان گسترش دهیم و از این ظرفیت ها برای رفع مشکلات درمانی مردم محروم این منطقه استفاده کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در ادامه سفر به بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج در بازدید از روند خدمات رسانی گروه جهادی عمرانی فانوس جنوب گفت: یکی از کارهای مهمی که به همت گروه های جهادی پیگیری می کنیم بحث ارائه خدمات عمرانی به جامعه هدف است که در این راستا گروه های مختلفی به ویژه در ایام نوروز در مناطق محروم حضور یافته و به محرومان خدمات رسانی می کنند.

وی ادامه داد: این نهاد با استفاده از ظرفیت گروه جهادی فانوس جنوب اقدام به احداث 400 چشمه سرویس بهداشتی و حمام برای مددجویان در سطح شهرستان قلعه گنج کرده است که 100 چشمه از این سرویس های بهداشتی در منطقه چاه دادخدا در حال ساخت است.

عسکری‌نژاد افزود: امیدواریم ظرفیتی فراهم شود تا بتوانیم شاخص های بهداشتی را در منطقه افزایش و خدمات بهداشتی را در حد مطلوب به جامعه هدف ارائه دهیم تا از بیماری‌های نا‌شی از مشکلات اینچنینی پیشگیری شود.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف