اخبار کسب و کاراقتصادیعمومی

عروس لباس السا را از کجا بخریم

 نکته در خرید لباس عروس بچه گانه

 • سعی کنید کودکان را با این لباس آشنا کنید. هم چنین روش نگهداری و تمیز نگهداشتن آن که به دلیل طرح پف  دار و تور دار، حمل آن کمی برای کودکان  سخت به نظر می رسد.  در واقع آداب استفاده  از لباس عروس  را به دختر خود آموزش  دهید.
 • لباس عروس بچه گانه را نباید تنگ گرفت چرا که در مدت زمان نسبتا طولانی عروسی، کودک از لباس خسته شده و خواستار تعویض آن می شود.
 • لباس عروس بچه گانه را حتی الامکان گشاد و راحت انتخاب کنید و اگر مدل های آماده در دسترس  نیست،  حداقل ۲ هفته پیش از برگزاری مراسم  نسبت به دوخت آن برای  فرزند خود اقدام کنید.

 (لباس عروس بچه گانه ساتن)

 • لباس واقعی مرد آهنی: در خرید یا سفارش دوخت لباس عروس بچه گانه،  تنها در صورتی که در طول یک سال، چند مراسم  پیش رو است  و نمیخواهید طرح های گوناگون  را به تن فرزند خود بپوشانید، انتخاب عالی  داشته باشید.  در غیر این صورت، از صرف هزینه  خودداری  کنید که به دلیل رشد کودک، مشتری اول و آخر  خواهید بود.
 • اگر میخواهید این لباس در بازه ۲ ساله  قابل استفاده باشد، از مدلهای قابل تنظیم استفاده  کنید که امکان بزرگ و کوچک کردن  بخش های از لباس  با زیپ  و کش و امثالهم در  دسترس  باشد تا مدت زمان بیشتری کودک شما از آن استفاده  کند.

 (طرح لباس عروس بچه گانه حریر رنگی)

 • خرید لباس لاک پشت های نینجا: در هنگام خرید لباس عروس بچه گانه، به  سن  کودک خود توجه کنید. لباس عروس بچه گانه ۲ ساله با لباس عروس بچه گانه ۵ یا ۷ ساله  و حتی  ۱۰ ساله خیلی فرق می کند. از طراحی استایل گرفته تا نوع کارکرد و آموزشی که به کودک در استفاده از این لباس داده می شود، معیارها متفاوت می باشد.  سعی کنید این موارد را از خیاطان تخصصی لباس عروس بچه گانه  فرا بگیرید.
 • بعضی از والدین به این نکته تاکید می کنند که آموزش شیوه استفاده از لباس عروس های بچه گانه که توسط  خیاط برای کودک دوخته می شود، تاثیرگذاری بیش تری توسط خیاط تا والدین دارد. چرا که معمولا بعضی از کودکان، سخن و نصیحت دیگران را در نگهداری و استفاده از لباس، جدی تر از والدین  به خصوص مادران می پذیرند.

(همان طور که مشاهده می کنید، لباس  عروس بچه گانه  می تواند ساده اما شیک باشد با یک کمربند صورتی طرح  پایپیون، شکست رنگ خوبی  را  در استایل کودک شما ایجاد کند)

 • خرید لباس سوپرمن: اگر می خواهید برای دختر بچه زیر ۱ سال خود، لباس عروس بچه گانه  رنگارنگ  تور دار یا حریر یا گیپور انتخاب کنید، در نظرداشته باشید که به  دلیل چهار دست و پا راه رفتن بچه، لباس باید به گونه  ای باشد که کاملا روی زانو را بپوشاند تا اصطکاک کف سالن  یا میزی که کودک روی آن قرار می گیرد، سبب آسیب  به  سطح پوست پا نشود.

 (در لباس عروس بچه گانه  تور دار حتما به قد و سن کودک توجه کنید)

 • اگر کودک شما در سنی هست که خودش امکان پوشیدن  و در آوردن  لباس عروس بچه گانه  را دارد، گزینه هایی  در دسترس  او قرار  دهید که این  کار به  راحتی توسط او امکان پذیر  باشد.
 • اگر قصد دارید برای لباس عروس  بچه گانه  فرزند خود هزینه  زیادی صرف نکنید، می توانید لباس مجلسی و شیک  او را با هد بلند  گل دار و زینت کردن مو هم  چون تاج عروس با اکسسوریهای ریز و فانتزی، دیزاین  کرده  تا کودک شما از استرس  لباس های پف دار  بزرگ عروس خلاص  شود و استایل جذابی  در  عروسی  داشته  باشد. تاج های  عروس بچه گانه  نیز  می تواند متنوع باشد و مرتب در طول مراسم عروسی  توسط مادران، تعویض  شود.

(شما به راحتی می توانید در  طراحی لباس عروس  بچه گانه، از اکسسوری  های  ساده سبک به  طرح گل با توجه به تم لباس عروس  استفاده  کنید که هم  چون  مدل  بالا، طرحی جذاب و دوست داشتنی  را خلق می کند)

 (طرح لباس عروسی بچه گانه اعضای خاندان سلطنتی انگلیس)

 (طرح لباس عروسی بچه گانه اعضای خاندان سطلنتی انگلیس در مراسم عروسی  خواهر کیت میدلتون)

 • از پوشاندن لباس های عروس  تیره  به کودک  تنها به این دلیل که هم  رنگ و هم  استایل  تیپ خودتان باشد خودداری  کنید. جذابیت لباس عروس بچه گانه، به  رنگ های جیغ و شاد است که در نظر  بیننده، خیره  کننده و دوست داشتنی به نظر می رسد. همواره دنیای کنتراست های رنگ را در طراح لباس عروس بچه گانه  کنار گذاشته و طرحی فاخر و جذاب اما نه  گران را برای او در یکی از جذاب ترین  شب هایی که دوست دارید یک پرنس کوچولوی خوشگل  را مشاهده کنید، انتخاب نمایید.

(این سبک  لباس عروس  متناسب  کودکان  بالای  ۵ سال است.  بلند نگه داشتن  لباس عروس، تحرک و آزادی  عمل کودک را در مراسم عروسی سلب و از  شادی او ممانعت  می کند که زمینه تعویض سریع آن را فراهم  می کند)

عروس لباس السا را از کجا بخریم

 (طرح پشت لباس عروس بچه گانه بالا)

 • هیچ اشکالی ندارد که لباس عروس بچه گانه، طرح های فانتزی  از میکی ماوس  یا کلاه  قرمزی یا حتی شخصیت های کارتونی دیگر مورد نظر کودک شما مثل باب اسفنجی  را داشته باشد. توجه کنیدکه لباس عروس بچه گانه، لباس عروس بچه گانه  است! انتظار  بیشتری  از ان نداشته  باشید. بچه شما،  حتی در اوت کوتورهای فاخر دیور و شانل هم، یک بچه است. استایل بچه گی او را حفظ  کنید.

 (طرح لباس عروس بچه گانه سفید گیپور دار)

 • در خرید لباس عروس بچه گانه  سعی کنید که لباسی انتخاب شود که پارچه  آن از جنس الیاف طبیعی بوده مثل کتان تا با لباس  های زیر  کودک،  تناسب  خوب  داشته  و کودک رادر این لباس خاص به  مدت طولانی، آزار ندهد.
 • چند روز پیش از برگزاری  مراسم  عروسی، این  لباس را به کودک  پوشانده  و چند ساعتی با او  در این لباس  همراهی کنید تا به پوشیدن  و طریقه  استفاده آن عادت کند تا در روز عروسی، تجربه  اولش نباشد.
 • یقه لباس عروسه بچه گانه  همان طور که در جشنواره  تصاویر زیر مشاهده می کنید، یکی از بخش های مهم لباس عروس بچه گانه  است. یقه  بایستی تناسب با قد و اندازه و وزن کودک داشته باشد تا راحتی  او در این لباس خاص حفظ شود.

(یکی از گزینه  های رنگ خیلی  خوب برای کودک شما، رنگ صورتی است که باتورهای چین دار، وقتی با تاج عروس فانتزی  همراه  شود، شبی رویایی  را برای کودک شما به ارمغان خواهد آورد)

 • الزاما لباس های تور داری  پرنسسی یا کوتاه  چین دار، کودک شما را ستاره  مجلس  عروسی  نمی کند.  لباس فاخر و جذاب و فانتزی متناسب با قد و اندازه و میمیک چهره او انتخاب کنید که اگر ۱۰ سال دیگر به تصاویر  خودش در مهمانی نگاه کرد، به  شما بخاطر انتخابتان ایراد نگیرد (تجربه مامان های حرفه ای!).

 

(به راحتی می توانید با تغییر رنگ و هم  چنین پارچه نوار دور کمر  لباس عروس فرزند خردسال خود، ترکیب های متفاوت و خیره  کننده را خلق کنید.  به کمربند لباس عروس بچه گانه دقت کنید)

 • کودک شما در لباس عروس بچه گانه، معمولا چند ساعت بیشتر دوام  نمی آورد.  مگر اینکه در سن مدرسه رفتن باشد. بنابراین  سعی کنید که لباس عروس سنگین نباشد و حتی الامکان از اکسسوری  های پر زرق
 • و برق و سنگین مثل مهره در ان به کار نرود.

(نگاه کنید! چگونه کمربند لباس عروس بچه گانه توانسته شکست رنگ جذاب را برای این طرح ملیح سفید رنگ تور دار ایجاد کنید)

 • در لباس عروس بچه گانه  همچون  لباس عروس  شیک و مجلسی (مثل لباس عروس کیت میدلتون یا لباس عروس رویایی دیور)، سادگی، برگ برنده است. این معیار را در نظر  داشته باشید.
 • اگر مراسم عروسی در محیط باز است، حتما برای پوشاندن کودک،  ژاکتی  در نظر  داشته  باشید تا روی لباس عروس بچه گانه  قابل پوشیدن باشد و کودک در  این  دو لباس حس راحتی داشته باشد. مخصوصا در روزهای نیمه  دوم سال.

(مدل تاج گل دار رنگارنگ که با لباس عروس پف دار توری کودکانه ست جذابی را خلق کرده است)

(اگر خواستید دسته گل به فرزند خود بدهید تا با لباس عروس خود ست کند، دسته گل های سبک رنگارنگ را انتخاب کنید که حس بدی به کودک شما القا نکند)

(لباس عروس بچه گانه پف دار صدفی که از دانتل و تور سفید استفاده شده است)

 • اگر هزینه زیادی برای لباس عروس بچه گانه قائل نیستید، سعی کنید که از  اکسسوری مو برای دیزاین مو کودک خود انتخاب کنید تا از این  طریق، او را به یک  پرنسس جذاب بدل کنید. مدل های تاج عروس بچه گانه را در نظر داشته باشید.