اخبار کسب و کار

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

محتوای این مطلب پنهان

مزایای ثبت شرکت در دبی

معایب ثبت شرکت در دبی

شرایط ثبت شرکت در امارات و دبی

توجه کنید که موارد ذکر شده در بالا، شرایط عمومی ثبت شرکت در دبی و امارات هستند. با توجه به شرایط شخصی شما و نوع نیاز شما برای ثبت شرکت در دبی، امکان دارد که به شرایط خاصی نیاز داشته باشید. به طور مثال اگر می‌خواهید یک شرکت با مجوز تولیدی و صنعتی راه‌اندازی کنید، نیاز به اجاره انبار یا محل تولید خواهید داشت.

توصیه می‌کنیم که به منظور بررسی شرایط شخصی خود، با شماره تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجرب حامی مهاجر در این زمینه استفاده کنید.

 :مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در دبی 

مهاجرت به امارات ملک پور موارد بالا فقط مدارک عمومی برای ثبت شرکت در دبی هستند و مسلما با توجه به شرایط شخصی شما و نوع شرکت مورد نظر به مدارک بیشتری و اختصاصی تری نیاز خواهید داشت. البته در مورد این موضوع نگران نباشید، کارشناسان حامی مهاجر برای تهیه و تنظیم تمام مدارک ثبت شرکت دبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

مراحل ثبت شرکت در امارات و دبی

به طور کلی مراحل ثبت شرکت دبی با حامی مهاجر، شامل سه مرحله اصلی است که مرحله اول آن در ایران انجام می‌شود، برای مرحله دوم نیاز به حضور متقاضی در امارات می‌باشد (حدود یک هفته) و در مرحله سوم کارت اقامت برای متقاضی و خانواده او صادر می‌شود.

مرحله اول: اخذ مشاوره، بررسی پرونده و تنظیم مدارک

در مرحله اول ثبت شرکت در امارات، کارشناسان حامی مهاجر یک جلسه مشاوره با شما تنظیم می‌کنند و ضمن بررسی کامل شرایط شخصی و اهداف شما، بهترین نوع ثبت شرکت در دبی و مجوز کاربری آن را به شما معرفی می‌کنند. در این مرحله هزینه تمام مراحل ثبت شرکت دبی به شما بیان خواهد شد و همچنین لیستی از مدارک مورد نیاز نیز برای شما آماده خواهد شد.

برخی از این مدارک را شما تهیه می‌کنید. سایر مدارک را نیز کارشناسان حامی مهاجر آماده می‌کنند و اگر نقص مدرک وجود داشته باشد، کارشناسان شما را به صورت کامل راهنمایی خواهند کرد و در صورت امکان نقص مدرک شما را برطرف می‌کنند.

مرحله دوم: انجام کارهای ثبت شرکت در امارات

هنگامی که پرونده ثبت شرکت شما به مرحله اجرا رسید، کارشناسان حامی مهاجر ضمن اخذ ویزای توریستی دبی، شرایط اقامت و سفر شما به دبی را فراهم می‌کنند. خبر خوب این است که نیازی نیست که خودتان به دنبال کارها باشید، فقط حضور فیزیکی شما در دبی نیاز است.

کارگزاران ما در دبی، در تمام مراحل همراه شما خواهند بود. شما را به ادارات مورد نیاز می‌برند و توضیحات کافی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بعد از انجام کارها نیز مجددا شما را به هتل بازمی‌گرداند. کارهای اداری شما در دبی حدود یک هفته یا کمتر زمان می‌برد.

پس از آن پرونده ثبت شرکت شما توسط سازمان توسعه اقتصادی دبی () بررسی می‌شود و مجوز ثبت شرکت و لایسنس آن صادر خواهد شد.

مرحله سوم: اخذ کارت اقامت امارات

پس از صدور مجوز شرکت، کارت اقامت امارات برای شما و خانواده‌تان (همسر و فرزندان) صادر خواهد شد. در امارات برای شما حساب بانکی افتتاح خواهد شد و می‌توانید فعالیت شرکت خود را شروع کنید و یا فقط صرفا از اقامت امارات استفاده کنید.

 هزینه ثبت شرکت در دبی

هزینه ثبت شرکت در دبی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و به همین دلیل کارشناس‌های حامی مهاجر پکیج های زیادی را به شما معرفی خواهند کرد که هر کدام هزینه متفاوتی را با دیگری دارد. در این بخش فقط به صورت کلی بیان خواهیم کرد که برای ثبت شرکت در دبی چه هزینه‌هایی را باید مد نظر بگیرید.

هزینه اخذ لایسنس شرکت در دبی

بسته به اینکه چه نوع کاربری را برای شرکت خود در امارات نیاز دارید، هزینه متفاوتی را باید برای ثبت شرکت دبی بپردازید. هزینه فرايند درخواست نام و دریافت تاییدیه و ثبت لایسنس مربوط به این بخش است.

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

مجوزها و لایسنس ها برای فعالیت شرکت در دبی و امارات

چند نوع لایسنس و مجوز ثبت شرکت در دبی وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها شامل سه لایسنس زیر می‌شود:

شما باید بدانید که هدفتان چیست و قصد دارید کدام لایسنس را انتخاب کنید. به طور مثال حتی اگر لایسنس تجاری ثبت شرکت در دبی را انتخاب کنید. باز هم باید انتخاب کنید که به لایسنس 1 گروه نیاز دارید یا آنکه نیاز دارید لایسنس 2 گروه یا جنرال ترید اخذ کنید. هرکدام از لایسنس ها نیز هزینه خاص خود را دارید.

توصیه می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله انواع مجوزها و لایسنس های ثبت شرکت در دبی را بخوانید.

هزینه ترجمه مدارک و پرداخت هزینه های دفترخانه

این هزینه شاید کم‌ترین هزینه برای ثبت شرکت در دبی باشد. با توجه به دارالترجمه هزینه‌هایی متفاوتی برای این بخش وجود خواهد داشت.

هزینه دفتر کار مجازی در دبی

برای ثبت شرکت در دبی الزامی به خرید یا اجاره ملک در دبی ندارید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه دفتر کار مجازی در دبی این کار را انجام دهید.

 هزینه اخذ کارت اقامت امارات

به ازای خودتان و هر نفر از اعضای خانواده که قصد اخذ کارت اقامت امارات را دارند، باید هزینه‌ای به منظور پرداخت کارمزد صدور کارت اقامت امارات پرداخت کنید.

هزینه افتتاح حساب در امارات

بعد از ثبت شرکت می‌توانید افتتاح حساب در دبی را انجام دهید. مسلما این کار نیز هزینه خاص خود را خواهد داشت که باید آن را نیز در نظر بگیرید.

جهت دریافت جزییات تمام هزینه‌ها، توصیه می‌کنیم که با کارشناسان حامی مهاجر مشورت کنید و از قیمت‌های به روز مطلع شوید. برای ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید با شماره تماس بگیرید.

 ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

ایرانیان نیز می‌توانند همانند سایر افراد خارجی، در دبی شرکت ثبت کنند. معمولا هدف اکثر ایرانی‌ها از ثبت شرکت در دبی، اخذ اقامت امارات است. بنابراین اگر قصد ایجاد کسب و کار در امارات را ندارید و صرفا به دنبال اقامت امارات هستید، توصیه می‌کنیم نوع شرکت و مجوز آن را به درستی انتخاب کنید تا درگیر مشکلات و هزینه‌های اضافه نشوید.

البته این کار باید از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب صورت گیرد، ولی صرفا برای افزایش اطلاعات و آگاهی شما، می‌توانیم پیشنهادی برای نوع ثبت شرکت و مجوز آن در دبی داشته باشیم.

بهترین نوع ثبت شرکت در دبی برای ایرانی ها

بهترین نوع ثبت شرکت در امارات برای ایرانی ها، شرکت های با مسئولیت محدود یا LLC هستند. این شرکت‌ها مسئولیت کمی برای مدیرعامل خود دارند، در نتیجه این شرکت رایج‌ترین نوع ثبت شرکت دبی برای ایرانیان محسوب می‌شود.

بهترین مجوز ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

ایرانیانی که قصد دریافت اقامت امارات یا صرفا تجارت در این کشور را دارند، مجوز تجاری را برای ثبت شرکت در دبی انتخاب می‌کنند. با انتخاب این مجوز مالکیت صدرصد شرکت برای خودتان خواهد بود و نیازی به شریک اماراتی نخواهید داشت. بنابراین لایسنس تجاری، بهترین مجوز ثبت شرکت دبی برای ایرانی ها محسوب می‌شود.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در امارات و دبی

همانطور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره کردیم، سریع ترین راه اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی است. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به صورت نامحدود قابل تمدید است و معیارهایی همچون درآمد سالیانه شرکت یا سوددهی آن برای تمدید اقامت مطرح نیست.

پس از اتمام مراحل ثبت شرکت در دبی، اقامت 3 ماهه امارات دریافت خواهید کرد، پس از سه ماه این اقامت به مدت 2 سال تمدید می‌شود و هربار که اقامت خود را تمدید کنید، مدت زمان اعتبار کارت اقامت امارات بیشتر می‌شود و حتی می‌توان اعتبار آن را به 10 سال نیز رساند.

شرایط اخذ ویزای همراه امارات

افرادی که در دبی شرکت ثبت می‌کنند، می‌توانند برای همسر و فرزندان خود نیز کارت اقامت امارات دریافت کنند. فرزندان تا 22 سال می‌توانند زیر مجموعه باشند و کارت اقامت امارات دریافت کنند. شرایط خاص دیگری برای اخذ اقامت امارات برای همراهان وجود ندارد. اقامت همراهان نیز همانند شخص متقاضی اصلی قابل تمدید است.

سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت امارات و دبی

اخذ پاسپورت امارات با ثبت شرکت در دبی امکان پذیر است؟

خیر. کشور امارات سیاستی برای اعطای پاسپورت به شهروندان خارجی ندارد. با ثبت شرکت دبی می‌توانید اقامت امارات (با قابلیت تمدید نامحدود) را اخذ کنید.

بهترین گزینه ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان کدام است؟

شرکت با مسئولیت محدود و دارای مجوز تجاری، بهترین گزینه ثبت شرکت دبی برای ایرانیان به شمار می‌رود.

آیا ثبت شرکت در دبی بدون کفیل و شریک امکان پذیر است؟

بله. طبق قانون جدید، امکان ثبت شرکت دبی بدون شریک و کفیل اماراتی امکان‌پذیر است.

امکان افتتاح حساب و انجام مراودات جهانی با ثبت شرکت امارات وجود دارد؟

بله. با ثبت شرکت دبی امکان افتتاح حساب و تجارت آزاد با جهان را خواهید داشت.

برای ثبت شرکت دبی حتما نیاز به اجاره یا خرید دفتر در دبی داریم؟

خیر نیازی نیست. ثبت شرکت مجازی در دبی امکان پذیر است