اخبار کسب و کارعلمی و پزشکی

راهنمای خرید و نصب شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ آبنما فنردار

شیلنگ آبنما فنردار از مواد اولیه PVC به صورت اکسترودر تولید شده و برای ایجاد استحکام و ایجاد فشار کاری بالاتر از سیم فولادی گالوانیزه در دیواره شیلنگ شفاف فنری استفاده شده است. در مکان هایی که امکان قرارگیری و عبور سایر شیلنگ ها و کانال ها درآن مشکل است، شیلنگ آبنما فنر دار به راحتی در آن ها قرار می گیرد. برای ایجاد استحکام و ایجاد فشار کاری بالاتر از سیم فولادی گالوانیزه در دیواره شیلنگ شفاف فنری استفاده شده است.

شیلنگ شفاف فنردار  PVC در مواردی برای مکش مواد و مایعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و اگر چنانچه در ساخت آن از فنر مناسب استفاده نشود در هنگام مکش به هم چسبیده و راه عبور مواد بسته می شود و امکان وارد شدن خسارت به دستگاه مورد نظر شود لذا باید در خرید این نوع شیلنگ ها کاملا دقت شود.

محدوده دمایی این محصول از منفی ۵ تا مثبت ۶۰ درجه می باشد. عمده تولیدات شیلنگ آبنما فنردار شفاف از سایز “۱/۲ الی سایز ۳ ” بالاتر می باشد. این محصول موارد مصرف زیادی از جمله انتقال مواد شیمیایی و مواد غذایی ، صنعتی ، انواع اسید ها ، مواد شوینده ، و انتقال انواع مایعات دیگر به کار برده می شود.

از دیگر ویژگی مثبت خاصیت انعطاف پذیری شیلنگ آبنما فنر دار این مورد است که به راحتی جمع شده و به همین ترتیب می توان تعداد بسیار بالایی از آن ها را در انبار قرار داد و همچنین به هنگام حمل و نقل به علت آنکه به راحتی جمع و فشرده می شود، به راحتی می توان تعداد زیادی از این شیلنگ را جای داده و حمل نمود.

راهنمای خرید و نصب شیلنگ آبنما فنردار

ویژگی های شیلنگ های فنر دار چیست؟

شیلنگ های فنردار شفاف دارای ویژگی های زیادی بوده که به بررسی مواردی از آن میپردازیم :

 • سطوح داخلی و خارجی صاف و سطح خارجی شیلنگ عاری از شکاف و سوراخ
 • مقاوم در برابر نیروی کشش بالا
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاوم در برابر حرارت
 • مقاومت در برابر روغن، اسید و باز
 • مقاومت شیمیایی مناسب
 • حمل و نقل و نصب آسان
 • غیر سمی بوده و مناسب برای انتقال مواد غذایی
 • بدون بو و بدون مزه

مزایای شیلنگ انتقال مایعات فنردار

انعطاف پذیری بالای شیلنگ انتقال مواد غذایی فنردار باعث می شود به حالت های مختلف در بیاید و به راحتی در مکان هایی که امکان عبور شیلنگ های دیگر وجود ندارد، قرار گیرد. هم چنین وزن آن سبک است و به آسانی جمع می شود درنتیجه انبارداری و حمل آن به راحتی انجام می شود. در زمانی کوتاه می توان شیلنگ شفاف فنردار را نصب کرد.

شیلنگ فنردار آبنما مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشارهای خارجی دارد. سطح بیرونی آن، بدون سوراخ یا شکاف است و هیچ گونه مواد و عامل خارجی به داخل نفوذ نمی کند. معمولا شیلنگ های فنردار را شفاف و نیمه شفاف تولید می شود تا در هنگام انتقال مواد غذایی و مایعات داخل آن دیده شود.

خرید شیلنگ فنردار شفاف

برای خرید شیلنگ آبنما فنردار دقت داشته باشید که باید بر اساس فشار، مواد و ویژگی های موادی که از شیلنگ عبور می کند، شیلنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. هم چنین محیط کاری نیز در انتخاب موثر است. با خرید اینترنتی شیلنگ آبنما شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به راحتی با کیفیت ترین شیلنگ ها را انتخاب کرده و در سریعترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. خریداران می توانند به منظور گرفتن مشاوره در مورد انواع شیلنگ آبنما فنردار و سفارش خرید عمده آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

قیمت شیلنگ آبنما فنردار

عوامل زیادی از جمله سایز، ضخامت، طول کلاف، قطر داخلی و قطر خارجی در قیمت شیلنگ فنردار تاثیر دارد. برای اطلاع از قیمت شیلنگ شفاف فنردار با ما تماس بگیرید

توضیحات و ساختار شیلنگ آبنما فنردار :

این محصول از جنس PVC و درون آن یک فنر از جنس فولاد گالوانیزه شده ساخته شده است. نکته ی مهم در ساخت این محصول مواد اولیه ی مرغوب و فرمولاسیون رقیق آن است که باعث نرمی و شفافیت آن میشود.

ویژگی شیلنگ آبنما فنردار :

 این محصول شفاف، غیر سمی و بدون بو میباشد و با هر شرایط آب و هوایی سازگار است و مقاومت بالایی در برابر نیروی کشش دارد و در سایز های ۱/۲اینچ تا ۶اینچ موجود میباشد.

کاربرد شیلنگ آبنما فنردار:

برای انتقال مواد صنعتی، شیمیایی، اسیدی، حلال ها، شیر و انواع مایعات و آشامیدنی ها، آب و انواع روغن و پودر در صنعت و کشاورزی میتوان استفاده نمود.

شیلنگ آبنما فنردار از مواد اولیه PVC به صورت اکسترودر تولید شده و برای ایجاد استحکام و ایجاد فشار کاری بالاتر از سیم فولادی گالوانیزه در دیواره شیلنگ شفاف فنری استفاده شده است.

لوله شفاف فنری بهداشتی دارای سطح داخلی صاف و شفاف بوده و بسیار انعطاف پذیر می باشد.  محدوده دمایی این محصول از منفی ۵ تا مثبت ۶۰ درجه می باشد.

عمده تولیدات شیلنگ آبنما فنردار شفاف از سایز “1/2 الی سایز “3 و بالاتر می باشد. این محصول موارد مصرف زیادی از جمله انتقال مواد شیمیایی و مواد غذایی ، صنعتی ، انواع اسید ها ، مواد شوینده ، و انتقال انواع مایعات دیگر به کار برده می شود.

شفاف بودن شیلنگ شفاف فنردار باعث می شود تا دام های هوا و بلوکه شدن مواد انتقالی مشخص گردد و انتقال رزین و سایر مواد به درستی صورت گیرد.

تولید این دسته از محصولات از مواد با گرید بهداشتی موجب شده در شرایط ایمن و بهداشتی مصرف کننده از آن بهره گیرد. برای انتفال مواد از لوله خرطومی فلکسی نیز استفاده می شود.

ویژگی های شیلنگ های فنر دار شفاف:

شلنگ های فنردار شفاف دارای ویژگی هایی بوده که به موجب آن استفاده در بین مصرف کنندگان افزایش یافته است، به چند مورد از این ویژگی ها می توان اشاره کرد:

 • سطوح داخلی و خارجی صاف
 • مقاوم در برابر نیروی کشش بالا
 • انعطاف پذیری بالا
 • سازگار با شرایط جوی
 • مقاوم در مقابل فشار و خلاء
 • مقاوم در برابر حرارتمقاومت در برابر روغن، اسید و باز
 • مقاومت شیمیایی مناسب
 • حمل و نقل و نصب بسیار ساده
 • غیر سمی بوده و مناسب برای انتقال مواد غذایی

مشخصات کلی شیلنگ آب نما فنر دار:

 • مقاومت در برابر حرارت -5 در جه تا +65 درجه سانتی گراد میباشد که همین باعث میشود در برابر شرایت بد آب و هوایی مقاومت کند
 • سطح داخلی شیلنگ صاف بوده به همین علت مواد در داخل شیلنگ به سرعت عبور میکند.اگر داخل شیلنگ پستی و بلندی باشد مواد به مانع عبور کرده و سرعت آن کاسته میشود ودر همان جا متوقف میشود
 • در ساختار شیلنگ آب نمافنردار یه مفتول سیم فولادی به کار رفته که باعث انعطاف پذیری شیلنگ میشود و همین باعث میشود شیلنگ زود خراب نشده و دچار شکستگی نشود
 • مقاومت در برابر مواد صنعتی شیلنک آبنمافنردار برای انتقال مواد شیمیایی و صنعتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد وبرای انتقال مواد اسیدی نیز به کار میرود
 • شیلنگ آبنمافنردار غیر سمی بوده و همین باعث میشود که برای انتقال مواد غذایی نیزمورد استفاده قرار بگیرد. در واقع یکی از شیلنگ های مرغوب و بی ضرر برای انتقال مواد باشد
 • شیلنگ آبنمافنر دار برای انتقال انواع مایعاتی چون : روغن. آب. اسید درصد کم. و انواع پودر به طور کلی در کشاورزی نیز مورد استفاده قرار میگیرد

شیلنگ شفاف فنردار

شیلنگ شفاف فنردار سه خط در انواع مختلف با اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. از این رو در بازار می‌توانیم آنها را به‌صورت تخصصی تهیه کنیم و از مزیت‌های موجود در این شیلنگ‌ها بهره بگیریم. امروزه بسیاری از شلنگ‌ها به منظور افزایش مقاومت و ایمنی به‌صورت ترکیبی از دیگر مواد اولیه تولید می‌شوند. مواد اولیه‌ی پلاستیکی در انواع شیلنگ، معمولا مقاومت کمی دارند و نمی‌توانند انتظار مصرف‌کننده‌ها را رفع کنند. یکی از مهمترین ابزارهایی که در انواع شیلنگ به‌منظور افزایش مقاومت بکار گرفته می‌شود، فنر می‌باشد.

بهره‌گیری از انواع فنر در شیلنگ‌های شفاف سبب می‌شود به راحتی از این تولیدات در دستگاه‌های مختلف استفاده شود. این نوع شیلنگ که معمولا با قطر زیاد تولید می‌شوند کاربرد زیادی در رابطه با انتقال مایعات مانند آب در دماهای مختلف دارند. به همین دلیل انواع متنوعی از این محصول در سراسر کشور عرضه می‌شود. از مشخصات ظاهری این محصول خطوط رنگی در راستای طول آن است که در کاربرد بین مشتریان معروف است.

ویژگی‌های شیلنگ فنردار

شیلنگ آبنما فنردار شفاف یکی از انواع شیلنگ آب می باشد. که در سایز های مختلف از قبیل ۱/۲ و ۳/۴ و۱ اینچ موجود است.

شیلنگ‌های آبنما فنردار مشابه سایر شیلنگ PVC از مواد اولیه PVC تولید می‌شوند و دارای منجید هستند. مفتول مارپیچی فلزی قرار گرفته در این شیلنگ باعث استحکام آن و جمع نشدن آن در فشار های منفی می‌شود؛ و به دلیل آن که داخل آن یک لایه فنر قرار گرفته است، از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است. این شیلنگ در برابر نیروی کشش بالا مقاومت خوبی دارد و نصب آن به راحتی انجام می‌شود.

شیلنگ آبنما فنر دار یک شیلنگ شفاف بدون بو و غیرسمی می‌باشد و به‌خوبی با هر نوع شرایط آب و هوایی می‌تواند سازگار شود. به طور کلی از این نوع شیلنگ می‌توان برای انتقال شیر و انواع مایعات و آشامیدنی‌های تخمیری استفاده کرد.

ویژگی‌ها

 • انعطاف مطلوب
 • قطر خوب
 • مقاومت
 • مشخص بودن بیشینه حمل فشار
 • کیفیت مواد اولیه