اخبار کسب و کارعمومی

بهترین عمده فروشی مانتو در تهران

معرفی مراکز عمده فروشی مانتو در تهران

اگر شما فروشگاه مانتو فروشی دارید یا قصد راه اندازی فروشگاه عرضه مانتو را دارید، قطعا میدانید که پیدا کردن تولیدی مانتو که هم محصولات با کیفیت هم تنوع بالای مدل و هم قیمت های مناسب داشته باشد کمی سخت و دشوار است. این دسترسی سخت تر هم میشود اگر فروشگاه شما در شهرهای مختلف ایران به جز تهران باشد، چرا که اکثر تولیدی های مانتو و دفاتر پخش مانتو عمده در تهران متمرکز هستند.

در این مقاله سعی میکنیم مناطق و مراکز پخش عمده فروشی مانتو در تهران را به شما معرفی کنیم که بیشترین تراکم تولیدی مانتو، دفاتر پخش عمده مانتو و عامران عمده فروشی مانتو در آن ها متمرکز هستند و در این میان حتما میتوانید تولیدی مانتو یا تولیدی های مورد نظر و نیاز خود را بیابید. اگر در جستجوی عباراتی مانند تولیدی مانتو در تهران، فروش عمده مانتو در تهران، عمده فروشی مانتو در تهران ، تولیدی مانتو در هفت تیر، فروش عمده مانتو در بازار تهران، تولیدی مانتو ارزان در تهران و … هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید.

بهترین عمده فروشی مانتو در تهران

تولیدی مانتو و پخش عمده مانتو در هفت تیر تهران

شاید اولین منطقه ای که بتوان به عنوان قطب عمده فروشی مانتو در تهران معرفی کرد، بی شک میدان هفت تیر تهران باشد. اما زمانی که به این منطقه سر میزنید در نگاه اول اکثر فروشگاه ها به صورت تک فروشی فعالیت میکنند، اما ما به شما کمک میکنیم تا به بورس عمده فروشان مانتو برسید. برای شروع به ضلع شمال شرقی میدان می‌رویم و اولین ساختمان عرضه و پخش عمده مانتو که به شما معرفی میکنیم مجتمع هفت تیر نام دارد که دقیقا مجاور فروشگاه زنجیره ای یاس قرار گرفته است.

برای رفتن به مجتمع بعدی، به چند کوچه پایینتر در همین ضلع از میدان می‌رویم و دومین مجتمع عرضه و پخش عمده مانتو که به شما معرفی میکنیم به نام ساختمان سبز معروف است که در کوچه موسوی یا ( بختیار سابق ) قرار دارد. مجتمع بعدی یا بهتر است بگوییم سورپرایز بعدی تقریبا ۵۰۰ متر با شما فاصله دارد.

به طرف ضلع جنوبی میدان هفت تیر یا همان ابتدای مفتح جنوبی می‌رویم.

کوچه ای به نام (جار) جاییست که شما را شگفت زده میکند چرا که جمعیت کثیری از عمده فروشی های مانتو در تهران در آن جمع شده اند و مجتمع مادر یکی از ساختمان های این کوچه است که شاید بتواند تمام نیاز های شما را برآورده سازد.

طبقه همکف این مجتمع‌ از چندین فروشگاه عمده فروشی مانتو تشکیل شده است که اگر نظر شما را جلب نکرد میتوانید به طبقات این مجتمع مراجعه کنید.

ساختمان مادر از دو بلوک A و B تشکیل شده است که در هر بلوک تعداد بسیار زیادی دفاتر پخش عمده مانتو وجود دارد.

داخل کوچه جار ساختمان های زیادی وجود دارد که در آنها واحد های تولیدی مانتو و دفاتر پخش عمده مانتو فعال هستند که معرفی تک تک آنها به صورت اجمالی در این مقاله امکان پذیر نیست و سعی میکنیم مراکز مهم با تراکم بالای عمده فروشان مانتو را به اطلاع شما برسانیم.

خب، به سراغ مرکز بعدی میرویم که فاصله ی زیادی با این کوچه ندارد و درست رو به روی کوچه جار واقع شده است یعنی کوچه (رضوی)

نیازی به توضیح نیست و فقط کافیست وارد این کوچه شوید تا به معنای واقعی احساس کنید زده اید وسط خال.

مجتمع همراه، نام ساختمانی در کوچه همراه است که فقط یک کوچه با کوچه رضوی فاصله دارد و احتمالا میتوانید در این ساختمان تولید کنندگان تراز یک با محصولاتی عالی را بیابید.

منطقه بعدی و مراکز خرید بعدی که خدمت شما معرفی میگردد، فاصله ی آنچنان دوری با هفت تیر ندارد و با مترو یا تاکسی میتوانید به راحتی به آنجا بروید

خیابان جمهوری _ تقاطع ولیعصر – چهارراه امیر اکرم

در خیابان جمهوری و در محدوده تقاطع خیابان ولیعصر فروشگاه ها و مجتمع های تجاری متعددی مخصوص عمده فروشان پوشاک وجود دارد که بسیاری از نیازهای فروشگاه شما را میتواند با اجناس گوناگون و رنگارنگ خود تأمین کند.

ولی از آنجا که ما در این مقاله قصد معرفی تولیدی های مانتو و عمده فروشی های مانتو در تهران را داریم، صرفا به صورت اختصاصی مراکز عمده فروشی مانتو در تهران را معرفی میکنیم.

مجتمع نگین امیر اکرم مرکز پخش مانتو عمده

بعد از ورود به خیابان ولیعصر به سمت شمال، چندین متر پایین تر از خیابان نوفل لوشاتو، مجتمع عظیم زرد رنگی را خواهید دید که هم از ساختار این ساختمان و هم از فروشگاه های عمده فروشی مانتو در این مجتمع لذت خواهید برد. در یک کلام؛ مجتمعی زیبا، منظم، با فروشگاه های عالی

پاساژ کاشانی مرکز تولید و پخش عمده مانتو

شاید این اسم به گوش شما خورده باشد، شاید مشتری پر و پا قرص عمده فروشی های مانتو در این مجتمع باشید و شاید هم هیچ آشنایی با این مجتمع نداشته باشید که در هر صورت باید گفت قدیمی ترین مرکز تولید و پخش عمده مانتو در تهران قطعا این مجتمع است که در خیابان جمهوری، تقاطع خیابان ولیعصر، چهار راه امیر اکرم واقع گردیده.

پاساژ سیمرغ مجتمع تولید و پخش عمده مانتو

کمی بالاتر از پاساژ کاشانی و رو به روی آن، مجتمع دیگری قرار دارد به نام سیمرغ که از این ساختمان هم میتوان به عنوان ساختمان های قدمت دار و فعال این صنف نام برد.

ساختمان ها، پاساژ ها و فروشگاه های زیادی در این منطقه وجود دارد که با کمی بالا و پایین کردن میتوانید به خیلی از تولید کنندگان مانتو دسترسی پیدا کنید.

و اما …

منطقه بعدی جاییست که هر فروشگاه داری اول و آخر باید به آنجا برود

بازار بزرگ تهران_بزرگترین بورس عمده فروشان پوشاک

مهم نیست که از کجا وارد این منطقه عظیم و جذاب می‌شوید

از شرق از غرب، از جنوب از شمال

از هر نقطه ای که وارد بازار شوید، در بین کوچه ها و دالان های پر پیچ و خمی که طی میکنید، به هر حال ردی از عمده فروشان پوشاک را خواهید دید.

اگر به دنبال عمده فروشان پوشاک مردانه هستید، راسته مسگر ها و چهارسوق کوچک مقصد شماست

اگر به دنبال عمده فروشان لباس زیر مردانه، زنانه و بچه گانه هستید، بازار آل یاسین و بازار عباس آباد مقصد شماست

اگر به دنبال پوشاک بچه گانه هستید، مستقیم به کوچه مهدوی در بازار عباس آباد بروید

و برای رسیدن به عمده فروشی های مانتو در بازار تهران، خودتان را به بازار عباس آباد، کوچه حمام چال، مجتمع تجاری پارسیان برسانید که به بزرگترین مجتمع پخش عمده مانتو در ایران تبدیل شده است.

مجتمع های متعددی در اطراف این مجتمع قرار دارد که عمده فروشان مانتو در آنها فعالیت میکنند، مانند سرای ملی، سرای ملل، سرای میلاد نور، سرای قشم، پاساژ صداقت، پاساژ سلیقه و …

منبع: تولیدی برادران رسولی