اخبار کسب و کارعمومی

طریقه تنظیم کولر گازی سامسونگ

آموزش استفاده از کنترل کولر گازی سامسونگ موضوع مقاله ای است که در این فرصت به شما مخاطبین عزیز ارائه می دهیم. یکی از مهم ترین بخش ها و قطعات این دستگاه، ریموت کنترل آن است. در واقع شما بدون استفاده از کنترل نمی توانید کولر گازی را به راحتی تنظیم کرده و برای این کار ناچار هستید که به خود دستگاه دسترسی داشته باشید. بسیاری از کاربران برای استفاده از کنترل کولر سامسونگ به مشکل برخورده و به این ترتیب ممکن است تنظیمات این دستگاه را به صورت اشتباه انجام دهند.

تنظیمات غلط منجر به بروز مشکلاتی در کولر گازی می شود که بعضا این دستگاه را نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی می نماید. با توجه به شروع فصل گرم سال و افزایش استفاده از انواع مدل های کولر گازی و اسپلیت، لازم دیدیم که اطلاعاتی را در مورد کنترل کولر گازی سامسونگ و آموزش استفاده از آن به شما عزیزان ارائه دهیم؛ و همنین برای اگاهی از قیمت کولر گازی در بانه با ما همراه باشید.

آموزش استفاده از کنترل کولر گازی سامسونگ

ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ در واقع پنل کنترل این دستگاه از راه دور است. کاربران با استفاده از این دستگاه می توانند دستگاه خود را از راه دور کنترل نموده و آن را در درجه دلخواه خود تنظیم نمایند. علاوه بر دکمه های تنظیم دما، این قطعه کلیدهای کاربردی دیگری هم دارد که به بهبود وضعیت دستگاه و تغییر حالت های چرخشی آن کمک می کند.

کاملا طبیعی است که برخی کاربران از نحوه عملکرد هر کدام از این دکمه ها اطلاعات کافی نداشته باشند. از آنجا که ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ در مدل های مختلف تقریبا شبیه به هم هستند، ما در این مقاله یک آموزش کلی ارائه می دهیم. نکاتی که در ادامه می آیند تقریبا در کنترل های تمامی مدل ها یکسان بوده و می توانید این نکات را معیار و ملاک عمل خود قرار دهید.

https://shimishi.ir/wp-admin/ https://drnameh.ir/wp-admin/ https://lifevent.ir/wp-admin/ https://gilona.ir/wp-admin/

کاربرد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ

 • دکمه روشن / خاموش (START/STOP):

نخستین و مهم ترین کلید در کنترل کولرگازی سامسونگ، دکمه پاور است که با استفاده از آن، دستگاه روشن یا خاموش می شود.

 • دکمه انتخاب حالت کاری دستگاه (Operation Mode Selection):

دومین دکمه تعبیه شده در ریموت کنترل، نقش بسیار مهمی در عملکرد این قطعه دارد. این دکمه ۴ حالت دارد و با هر بار فشار دادن آن، امکان تغییر حالت کولر فراهم می شود.

 • دکمه تنظیم درجه حرارت اتاق (Room Temperature Setting) :یا (Temp)

این دکمه در کنترل کولر گازی سامسونگ موظف است که درجه هوا را زیاد یا کم نماید. کارشناسان تعمیرات کولر گازی توصیه می کنند که کاربران دمای این دستگاه را روی ۲۲ درجه تا ۲۵ درجه تنظیم کنند. این تاکید به این دلیل است که دمای تعیین شده مطابق با دمای طبیعی بدن انسان بوده و به این ترتیب کاربران در شرایطی طبیعی قرار می گیرند.

 • دکمه انتخاب سرعت فن (Indoor Fan Speed Selector):

دکمه انتخاب سرعت فن کولر گازی نیز یکی از دکمه های مهم کنترل کولر گازی سامسونگ است که می توانید از آن برای انتخاب چهار نوع سرعت: کم ، متوسط ، زیاد و نامنظم استفاده نمایید.

 • دکمه (Jet Cool) یا (Turbo)

این کلید برای روشن و خاموش کردن Jet Cool کاربرد دارد و چون باعث می شود که کولرگازی شما با نهایت قدرت به کار خود ادامه دهد.

 • دکمه Swing:

پنجمین دکمه ریموت کولر گازی سامسونگ برای روشن و خاموش کردن حرکت دمپرها (پره‌های تعیین سمت باد ) به سمت بالا / پایین در این قطعه تعبیه شده است. البته نحوه کار این دکمه بستگی به مدل کولر مورد استفاده دارد.

 • دکمه روشن / خاموش ساعت زمان سنج (On / Off Timer):

آنچنان که از نامش پیداست، برای تنظیم زمان روشن و خاموش شدن کولر گازی کاربرد دارد.

 • دکمه تنظیم زمان سنج (Time Setting):

این کلید کنترل کولر گازی سامسونگ به شما این امکان می دهد که زمانی خاص را برای روشن یا خاموش شدن دستگاه تنظیم نمایید.

 • دکمه تنظیم / توقف ساعت زمان سنج (Timer Set / Cancel):

دکمه فوق برای تنظیم زمان سنج هنگامی ‌که زمان مورد نظر را تنظیم یا متوقف می ‌کنید کاربرد دارد.

 • دکمه خاموش شدن خود کار (Sleep Mode Auto):

برای تنظیم خاموش شدن خود کار دستگاه، دکمه فوق در کنترل کولر گازی سامسونگ تعبیه شده است.

 • دکمه جریان هوا (Air Circulation Button):

برای ایجاد جریان هوا بدون سرد و گرم کردن کاربرد دارد.

 • دکمه کنترل درجه حرارت اتاق (Room Temperature Checking):

دکمه کنترل درجه حرارت به شما کمک می کند که درجه حرارت فعلی اتاقتان را تنظیم نمایید.

 • دکمه فیلتر پلاسما (Plasma):

این دکمه ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ، برای روشن و خاموش کردن فیلتر پلاسما مورد استفاده قرار می گیرد .

 • دکمه کنترل جهت وزش افقی (Horizontal Air Flow Direction Control)

این دکمه با هدف تنظیم جهت وزش افقی در کنترل تعبیه شده و نکته ویژه در مورد آن این است که در همه مدل ها وجود ندارد.

 • دکمه تنظیم مجدد (Reset):

وقتی ساعت دستگاه را تنظیم کرده و یا باتری را تعویض می کنید، با استفاده از این دکمه می توانید کولر را ریست نمایید.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ

نمایندگی کولر گازی سامسونگ، مرکزی است که به صورت ویژه خدمات فروش و تعمیرات انواع مدل های کولر گازی را به کاربران این محصول ارائه می دهد. در بخش فروش، کارشناسان زبده ای فعالیت می کنند که ضمن برخورداری از اطلاعات کامل در مورد ویژگی های فنی دستگاه، خریداران را برای انتخابی بهتر راهنمایی می کنند.

شما عزیزان با مراجعه به مشاورین ما در نمایندگی سامسونگ می توانید اطلاعات و راهنمایی های لازم در مورد محصول مورد نظرتان را دریافت نمایید. در بخش تعمیرات نمایندگی کولر گازی سامسونگ نیز شاهد حضور تکنسین هایی هستیم که به ترمیم و تعمیر تخصصی انواع مدل های این دستگاه اشتغال دارند. به این ترتیب شما عزیزان می توانید از تعمیر کولرگازی سامسونگ خود به صورت تخصصی اطمینان کامل داشته باشید.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ شامل بخش های فروش و تعمیر کلیه ی محصولات این کمپانی می باشد. حضور کارشناسان دارای تخصص و تجربه ی بالا در این مرکز، موجب ارائه ی خدماتی با سطح کیفی بالا به کاربران شده است. در این نمایندگی، بخش های فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش راه اندازی شده اند. در بخش فروش، تولیدات شرکت سامسونگ شامل: انواع لوازم خانگی، گوشی و تبلت، دوربین، تجهیزات جانبی و … به صورت اورجینال به مشتریان عرضه می گردد. همچنین در بخش خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ، مشاوره های بعد از فروش و گارانتی محصولات ارائه می گردد.