اخبار کسب و کاراستان ها

اوشن پارک کیش کجاست؟

پارک آبی اوشن در جنوب جزیره کیش و در جاده ساحلی جهان واقع شده است. این پارک آبی در منطقه‌ای پرواز ممنوع قرار گرفته است که هیچ سازه بلندی در اطراف آن وجود ندارد.

مسیر دسترسی به پارک آبی کیش

 • دسترسی با تاکسی: بهترین راه دسترسی به این پارک آبی استفاده از تاکسی یا اجاره خودرو است. تاکسی‌ها، رایج‌ترین وسیله حمل‌ونقل عمومی در جزیره هستند که اکثرا به‌صورت دربستی فعالیت می‌کنند.
 • دسترسی با خودرو شخصی: به‌منظور دسترسی به این پارک آبی توسط خودرو شخصی، ابتدا باید وارد بزرگراه خلیج فارس شوید و آن را به‌سمت جنوب جزیره ادامه دهید تا به میدان لوکس برسید؛ سپس وارد خیابان ابوموسی شوید. در انتهای این خیابان به‌سمت چپ بپیچید و وارد خیابان جهان شوید. در ابتدای خیابان جهان، پارک آبی اوشن را خواهید دید.

سرویس رایگان اوشن پارک

می‌توانید از سرویس رایگان پارک آبی اوشن نیز برای رسیدن به این مجموعه استفاده کنید. اوشن پارک در دو مسیر رفت و یک مسیر برگشت برای میهمانان سرویس رایگان در نظر گرفته است.

درباره پارک آبی اوشن

طراحی پارک آبی اوشن تحت نظارت یکی از مدیران هنری و طراحان معماری شرکت دیزنی به نام «احمد جعفری» انجام شده است. فضای مهیج و زیبای این پارک آبی را نیز بر‌اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی کرده‌اند؛ داستانی در رابطه با حمله گروهی از دزدان دریایی به یک جزیره که سه برادر سعی در پس‌گرفتن آن دارند.

اوشن پارک کیش امکانات تفریحی و رفاهی مختلفی را در خود جای داده است. ویژگی‌های این پارک باعث شده تا در چند سال اخیر، به یکی از مراکز تفریحی منحصربه‌فرد در منطقه خاورمیانه تبدیل شود و توجه اکثر مردم، به‌ویژه گردشگران را به خود جلب کند. در این پارک آبی می‌توانید به انواع تفریحات آبی بپردازید، شنا کنید، نوشیدنی‌های خنک میل کنید و حمام آفتاب یا ماساژ بگیرید. پارک آبی اوشن روزانه ظرفیت پذیرش ۳,۳۰۰ نفر را دارد و برای استفاده خانم‌ها و آقایان در تمامی سنین طراحی شده است.

اوشن پارک کیش کجاست؟

امکانات رفاهی و تفریحی پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن در کنار سرسره‌ها و استخرهای گوناگون، مجموعه‌ای کامل از خدمات رفاهی را به گردشگران ارائه می‌دهد و سعی کرده است به تمامی نیازهای مراجعه‌کنندگان پاسخ دهد. از مهم‌ترین امکانات این پارک مجهز می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

استخرهای پارک آبی اوشن

 • استخر آبتین: استخر آبتین مخصوص نوجوانان و جهت شنا، بازی و سرگرمی در نظر گرفته شده است که با حداکثر عمق ۱٫۲ متر، ۱۹۰ مترمربع مساحت دارد.
 • استخر آبان: استخر آبان با مساحتی در حدود ۲۵۰ مترمربع برای شنای بزرگسالان طراحی شده است و ۱٫۵ متر عمق دارد.

جکوزی‌های پارک آبی اوشن

 • جکوزی‌ دینگو: دینگو یک جکوزی پلکانی بزرگ برای اهداف درمانی است که ۱۳۰ مترمربع مساحت و یک متر عمق دارد.
 • جکوزی رابو: جکوزی رابو نیز برای اهداف درمانی طراحی شده است که ۴۰ مترمربع مساحت و ۱٫۲ متر عمق دارد. می‌توانید دقایقی را در آن به استراحت بپردازید و آماده تجربه هیجان تازه‌ای در اوشن پارک شوید.

اتاق‌های ماساژ پارک آبی اوشن

از امکانات رفاهی پارک آبی اوشن ارائه خدمات حرفه‌ای ماساژ در مرکز تخصصی پلومریا اسپا است. این مرکز سه اتاق مجزا با محیطی جذاب، لوکس و آرامش‌بخش دارد که در آن‌ها ماساژورهای حرفه‌ای انواع ماساژ را ارائه می‌دهند. منوی ماساژ پلومریا اسپا بیش از ۱۰ نوع ماساژ از جمله ماساژ با سنگ داغ و شمع، انواع ماساژهای موضعی دست، پا، سر، کتف، صورت و با استفاده از روغن‌های غنی از مواد معدنی را در خود جای داده است.

اتاق فرار: در پارک آبی اوشن، یک اتاق فرار نیز در نظر گرفته شده است. اتاق فرار گنجینه سرزمین گمشده یک بازی مهیج در فضایی بزرگ و محصور است که اغلب در گروه‌های سه تا پنج نفره انجام می‌شود. در این بازی مرحله‌ای، در محیطی هیجان‌انگیز به حل سلسله‌ای از معماها می‌پردازید.

مچ‌بند شارژی:مچ‌بند شارژی از امکانات ویژه پارک آبی اوشن است. این مچ‌بندها هنگام ورود به میهمانان داده می‌شود و به‌وسیله آن می‌توان اقلام مورد نیاز را در پارک آبی خریداری کرد و دیگر نیازی به حمل کیف پول در پارک آبی نیست. پارکینگ، خدمات عکاسی، آژانس گردشگری از دیگر امکانات رفاهی پارک آبی اوشن به شمار می‌آیند.

سرسره‌های پارک آبی اوشن: در پارک آبی اوشن کیش ۱۳ سرسره و چند استخر به‌همراه فضای بازی کودکان طراحی شده است که هریک در یکی از رایدهای آرام، تند و هولناک دسته‌بندی شده‌اند.

راید آرام

 •  آبتین: استخر آبتین برای شنا، بازی و سرگرمی‌ نوجوانان در نظر گرفته شده است که حدودا ۱٫۵ متر عمق و ۱۹۰ مترمربع مساحت دارد.
 •  آبان: استخر آبان با مساحتی در حدود ۲۵۰ مترمربع به‌منظور شنای بزرگسالان طراحی شده است و ۱٫۲ متر عمق دارد.
 • دینگو: دینگو یک جکوزی پلکانی بزرگ برای اهداف درمانی است که ۱۳۰ مترمربع مساحت و یک متر عمق دارد.
 • برکو: سرسره‌های برکو با عمق ۰٫۳ متر برای بازی کودکان در فضایی ایمن طراحی شده‌اند. در این قسمت به‌منظور جلوگیری از سوختگی پوست کودکان، سایه‌بان تعبیه شده است.
 • چالاب: این راید مجموعه‌ای از چند سرسره مخصوص کودکان است که ۰٫۴ عمق دارد. بخش هیجان‌انگیز این راید، سطل بزرگی است که وقتی پر از آب می‌شود واژگون شده و آب داخل آن روی کودکان تخلیه می‌شود. در این راید، بزرگترها می‌توانند کودکان را همراهی کنند.
 • رابو: استخر رابو در واقع جکوزی باز هدف درمانی است که ۴۰ مترمربع مساحت و ۱٫۲۰ متر عمق دارد. می‌توانید دقایقی را در آن به استراحت بپردازید و آماده تجربه هیجان تازه‌ای در اوشن پارک شوید.
 • راشین ریور: رودخانه‌ای مصنوعی به عمق ۱٫۵ متر که در آن با سوار شدن بر تیوب، جریان آب رودخانه شما را دورتادور پارک آبی خواهد چرخاند.

راید تند

 • آناکوندا: آناکوندا نام ماری عظیم‌الجثه محسوب می‌شود که طراحی این سرسره از آن الهام گرفته شده است. سرسره‌ای با مسیر پرپیچ‌وخم به طول ۱۷۰ متر که با سوار شدن به تیوب سه نفره اوج هیجان را به‌همراه خواهد داشت.
 • دریاچه سونامی: برای طراحی این دریاچه از ساحل و موج دریا الهام گرفته شده است. این دریاچه در فضایی با ۴۸ متر طول و ۸۰ متر عرض، موج‌هایی را توسط موج‌ساز ایجاد می‌کند تا حس دریا را تداعی کند.
 • دینگل: در این راید با سوار شدن به تیوپ دو نفره وارد سرسره‌ای به ارتفاع ۱۲ متر با شیبی تند شده و طی حرکتی رفت و برگشتی در نهایت به استخر پرتاب خواهید شد.
 • رالی راید: سرسره‌ای ۱۲ متری و چهار نفره که با استفاده از مت‌های مخصوص از آن پایین آمده و می‌توان با سه نفر دیگر مسابقه‌ای پرهیجان برگزار کرد.
 • گرداب: سرسره‌ای به ارتفاع ۱۲ متر که با کمک تیوپ و جریان سریع آب وارد فضای بزرگ همانند چاله‌ می‌شود که جریان آب در اثر نیروی گریز از مرکز حس گرداب را در آن تداعی می‌کند. پس از چند دور چرخیدن به دور خود در این چاله از ارتفاعی کم به درون استخر سقوط خواهید کرد.
 • مارپیچ: این راید چند سرسره با پیچ‌وخم‌های ناگهانی دارد. سرسره‌های آن ۱۲ متر ارتفاع دارند که با سوار شدن به تیوب از بالای برج حرکت کرده و بعد از طی مسیری ۱۱۵ متری وارد استخر می‌شود.
 • موجاب: موجاب یا فلورایدر تجربه موج‌سواری حرفه‌ای را با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ساخت موج مصنوعی دنیا فراهم کرده است. فلورایدر پارک آبی اوشن تنها فلورایدر مجهز و پیشرفته ایران است که با نمونه‌های مشابه خارجی رقابت می‌کند. موجاب دو لاین مجزا دارد و افراد حرفه‌ای و مبتدی‌ می‌توانند با ایستادن روی تخته مخصوص، موج‌سواری کنند.

راید هولناک

 • آدرنالین: در این سرسره‌ با سقوط آزاد مستقیم از ارتفاعی به طول ۲۴ متر به سرعت به پایین هدایت می‌شوید.
 • پیچالوپ: سرسره‌ سقوط آزاد دیگر، به طول ۸۰ متر که در انتها با سرعتی بالا وارد مسیری پیچ‌دار می‌شود.

رستوران‌های پارک آبی اوشن

در پارک آبی اوشن کیش سه رستوران و سه کافی شاپ متفاوت و جذاب وجود دارد که خوراکی‌های با کیفیت‌ و متنوع را به میهمانان ارائه می‌کنند.

 • زامبو زیمبو: یکی از رستوران‌های معروف این مجموعه رستوران زامبو زیمبو نام دارد. این رستوران داستان دو برادر را روایت می‌کند که در پخت ساندویچ با هم رقابت می‌کنند. در این رستوران انواع ساندویچ‌های سرد و گرم سرو می‌شود.
 • چیکو: رستوران اصلی پارک آبی اوشن، چیکو نام دارد. این رستوران ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد و در آن انواع سالاد، پیش‌غذا و غذاهای اصلی مانند انواع مرغ سوخاری، ساندویچ‌، پیتزا و نوشیدنی به‌شکل سلف سرویس ارائه می‌شود.
 • فروتیلا: در کیوسک فروتیلا انواع آب‌میوه‌های طبیعی و سالاد میوه ارائه می‌شود تا هنگام تفریح در گرما از خنکای نوشیدنی‌ها و میوه‌های تازه آن لذت ببرید.
 • نوشاک: در کیوسک نوشاک نیز همانند فروتیلا انواع سالادهای میوه و آب‌میوه‌های تازه و طبیعی سرو می‌شود.
 • کافیسا: کافی شاپ پارک آبی اوشن، کافیسا نام دارد که با منظره‌ای فوق‌العاده انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و کیک‌های خوشمزه را ارائه می‌‌دهد.
 • غار جتسمینا: غار جتسمینا دیگر کافی شاپ پارک آبی اوشن است که با ارائه انواع دلستر و مغزهای شور و مقوی مکانی مناسب برای تجدید قوا خواهد بود.

فروشگاه‌ پارک آبی اوشن

در پارک آبی اوشن فروشگاه‌هایی واقع شده‌اند که لوازم مورد نیاز برای شنا و آبتنی مثل مایو، کلاه شنا، حوله، دمپایی، عینک ضدآفتاب و کرم ضدآفتاب و همچنین محصولاتی مانند کیف، پوشاک، اسباب‌بازی، صنایع دستی، سوغات کیش، گلیم و لوازم تزیینی و… را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌‌دهند. فروشگاه «اوشن» در ورودی پارک و فروشگاه «جزیره» در محو یا همان اوشن پارک کیش بهترین مکان برای کسانی است که می خواهند علاوه بر تفریح در ، ماجراجویی نیز داشته باشند.

پارک آبی اوشن کیش در سال 1395 و در بهمن ماه مورد افتتاح قرار گرفت. این پارک آبی روباز در مدت کمی توانست نظر بسیاری از گردشگران خارجی و داخلی را به سمت خود جلب کند. اگر شما هم علاقه مند به دانستن اطلاعات بیشتر درباره اوشن پارک کیش هستید با مجله گردشگری پرشین هتل همراه شوید و خرید بلیط پارک آبی اوشن کیش را از سایت پرشین هتل با تخفیف خریداری کنید.