عمومیاخبار کسب و کار

10 سریال کره ای جذاب که خواب را از شما می گیرد

سریال‌های ملل مختلف در سراسر نقاط جهان طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. شما اگر به دیدن سریال‌ خارجی علاقمند باشید، می‌توانید در بین آنها 10 سریال‌ کره ای جذاب را نیز پیدا کنید. مردم ایران به سریال‌های آمریکایی، ترکی و کره‌ای علاقه بیشتری تا ملل دیگر نشان می‌دهند.

سریال‌های کره‌ای به ژانرهای مختلفی از جمله تاریخی، اکشن، کمدی، عاشقانه، جنایی و غیره تقسیم می‌شوند. برخی از بیننده‌ها به این مجموعه‌ها بسیار علاقمند بوده و آنها را دنبال می‌کنند. ما در این نوشته می‌خواهیم شما را با 10 سریال‌های جذاب کره ای آشنا کنیم.

پرطرفدارترین سریال‌ کره‌ ای

کشور کره جنوبی یکی از کشورهای فعال در زمینه سریال و مجموعه‌های تلویزیونی است. این کشور که در دهه‌های اخیر در زمینه صنعت فیلم و سریال پیشرفت چشمگیری داشته است؛ توانسته است طرفداران بسیاری را به سوی مجموعه‌های تلویزیونی خود جلب کند.

دانلود سریال کره ای توسط برخی از هواداران، به صورت یک عادت درآمده است. دانلود عکس‌های بازیگران و آهنگ‌های سریال از جمله تفریح‌های دیگر این افراد به شمار می‌رود. پرطرفدارترین سریال کره ای در بین افراد ممکن است متفاوت باشد؛ به همین جهت ما به چند تا از بهترین‌های آنها می‌پردازیم.

اول: سریال خنده در وایکیکی

یکی از 10 سریال کره ای جذاب سریال “خنده در وایکیکی” است. این مجموعه طنز که ساخت کشور کره است، در سال 2018 و اوایل 2019 منتشر شد. داستان در مورد سه شخصیت کانگ، بون و چون بوده که می‌خواهند به هدف‌های مورد نظر خود برسند. در سر این راه با موانع و مشکلات مختلفی روبرو می‌شوند که مسائل خنده‌آوری را به وجود می‌آورد. این سریال در دو فصل 20 و 17 قسمتی به نمایش درآمد.

10 سریال کره ای جذاب که خواب را از شما می گیرد
عاشقان ماه

دوم: عاشقان ماه

موضوع سفر زمان در سریال‌ “عاشقان ماه” یک موضوع جذاب و خیال‌انگیز است. ماجرای این مجموعه عاشقانه که در سال 2016 به نمایش درآمد، به شدت احساسات بیننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دختری به نام “هه سو” در اثر حادثه‌ای به زمان امپراطوری گوریو رفته و با شاهزاده‌های قصر و افراد دیگر دربار گوریو آشنا می‌شود. حوادث دیدنی و جذابی در اثر این روابط به وجود می‌آید که پیشنهاد ما به شما دیدن این مجموعه است.

سوم: سریال وارثان

اگر به دنبال سریال عاشقانه می‌گردید یکی از بهترین آنها که در سال 2013 ساخته شده است؛ مجموعه وارثان است. این مجموعه که از بهترین فیلمنامه‌های عاشقانه برخوردار است، طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. داستان در مورد پسری پولدار و دختری فقیر است که در آمریکا با هم آشنا شده و ماجراهای پر نشیب و فرازی را دارند. با وجود کلیشه‌ای بودن فیلمنامه این مجموعه، به واسطه چیزهای جدید و جذابی که برای مخاطب دارد؛ سریالی دیدنی را به وجود آورده است.

چهارم:هیلر یا شفادهنده

یکی دیگر از 10 سریال کره ای جذاب مجموعه هیلر است. این مجموعه که در سال 2014 ساخته شده است؛ ژانری اکشن و عاشقانه دارد. این سریال در 20 قسمت تهیه و موفق به کسب 3 عنوان جایزه مختلف شده است. داستان درباره خبرنگار یک شبکه معروف است که به طور تصادفی حقیقت یکی از پرونده‌های قدیمی را کشف می‌کند. با قربانیان پرونده که آشنا می‌شود ماجراهای مختلفی برای آنها به وجود می‌آید.

پنجم: شکارچی شهر

اگر به دنبال دانلود سریال کره ای هستید پیشنهاد می‌کنیم سریال عاشقانه شکارچی شهر را دانلود نمایید. این مجموعه که یکی از 10 سریال کره ای جذاب به شمار می‌رود، در 20 قسمت تهیه شده است. داستان در مورد پسری است که در گروه ارتباطات کاخ آبی کار می‌کند. از طرف دیگر دختری که قهرمان ورزش رزمی است و به عنوان محافظ در محل اقامت رئیس جمهور خدمت می‌کند، با قهرمان داستان آشنا شده و عاشق او می‌شود.

10 سریال کره ای جذاب که خواب را از شما می گیرد
آیا تو هم انسانی؟

ششم: آیا تو هم انسانی؟

اگر داستان‌های علمی- تخیلی را دوست دارید بهتر است به دیدن مجموعه “آیا تو هم انسانی؟” بپردازید. این سریال که در سال 2018 به نمایش درآمده است، درباره یک ربات انسان نماست. پسری از خانواده پولدار که در اثر رانندگی به کما رفته و از او یک ربات تهیه می‌شود. این سریال جزء مجموعه‌های جدید و جذاب کشور کره است.

هفتم: تاریخ آرتدال

تاریخ آرتدال یک مجموعه متفاوت و درام از کشور کره است. این مجموعه که در سال 2019 تولید شده است، نمره خوبی از بینندگان و منتقدان گرفته است. این سریال دارای بازیگرانی محبوب و با ارزش بوده و دارای روایتی مربوط به سرزمینی خیالی به نام آرت و ساکنان شهر آرتدال است.

هشتم: نسل خورشید

یکی از 10 سریال کره ای جذاب، مجموعه نسل خورشید است. داستان این مجموعه که درباره نیروهای سازمان ملل بوده، در 16 قسمت منتشر شده است. این نیروها که محافظ صلح هستند به منطقه اوراک فرستاده می‌شوند. در حین این ماموریت یکی از افراد نیروی سازمان با خانم دکتری آشنا شده و ماجراهای عاشقانه‌ای را به وجود می‌آورند.

10 سریال کره ای جذاب که خواب را از شما می گیرد
آقای آفتاب

نهم: مستر سان‌شاین

اگر سریالی زیبا درباره تحولات استعماری کشور چوسان در قالب عاشقانه را ترجیح می‌دهید، به دانلود سریال دوبله مستر سان‌شاین اقدام کنید. داستان این سریال که نام فارسی آن آقای آفتاب است، درباره یک پسربچه‌ اهل چوسان در سال 1871 میلادی است. این پسر که بعد از 30 سال به عنوان یک سرباز آمریکایی به کشور کره برمی‌گردد با دختری ثروتمند که جزء شورشی‌هاست، آشنا می‌‌شود و ادامه داستان…

دهم: مجموعه جومونگ

این مجموعه که شاید معروفترین و جذاب‌ترین سریال‌های کره‌ ای در ایران محسوب می‌شود؛ یک مجموعه تاریخی و حماسی مربوط به کشور کره است. سریال دوبله جومونگ که چندین بار در تلویزیون پخش شد دارای دنباله‌ای به نام امپراطور بادها نیز می‌باشد که آن نیز مورد استقبال بی‎‌شمار بینندگان قرار گرفت.

امروزه دیدن سریال‌های گوناگون به عنوان یکی از تفریح‌های جذاب و ارزان به شمار می‌رود. یکی از 10 سریال کره ای جذاب تا مدت‌ها احساسات مخاطبان خود را درگیر می‌کند. شما می‌توانید با دانلود این‌گونه سریال‌ها از لذت دیدن آنها بهره‌مند شوید.